کد خبر: ۴۸۴۶
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴
در حال بررسی طرح‌هایی هستیم که نحوه توزیع بنزین را عادلانه کند که آن هم فعلا به صورت آزمایشی و محدود اجرا می‌شود.

رییس جمهور با اشاره به اینکه دولت برنامه‌ای برای افزایش نرخ بنزین ندارد، گفت: در حال بررسی طرح‌هایی هستیم که نحوه توزیع بنزین را عادلانه کند که آن هم فعلا به صورت آزمایشی و محدود اجرا می‌شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایرنا، آیت‌ الله سید ابراهیم رییسی در ادامه سفر خود به استان قم، شامگاه جمعه در دیدار با اعضای شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تشکر از زحمات دولت‌ها و مجالس و مدیران پیشین گفت: در شرایط خاصی دولت را تحویل گرفتیم بطوریکه حتی برای پرداخت حقوق مرداد کارکنان دولت با مشکل روبرو بودیم، اما در این مدت بدون استقراض از بانک مرکزی حقوق‌ها پرداخت شده است.

وی با تشریح تلاش‌های دولت در ماه‌های ابتدایی تحویل گرفتن دولت، افزود: با انجام واکسیناسیون گسترده شمار فوتی‌ها اکنون ۲ رقمی شده، کالا‌های اساسی به میزان کافی ذخیره سازی شده، و فروش نفت هم افزایش یافته است.

رییسی ایجاد سامانه «بازرگام» را اقدامی موثر و ضروری برشمرد و خاطرنشان کرد: به لطف خداوند در بازار کالا کم نداریم و برای کنترل قیمت‌ها برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته است.

رییس جمهور اتمام پروژه‌های نیمه تمام را در کشور یکی از مهم‌ترین اهداف دولت سیزدهم اعلام کرد و تصریح کرد: تنها بخش دولت که اجازه کلنگ‌زنی دارد وزارت راه و شهرسازی است که باید طرح ملی مسکن را طبق قانون اجرایی کند.

رییسی در مورد شایعه افزایش نرخ بنزین گفت: ما به هیچ وجه نمی‌خواهیم قیمت بنزین را افزایش دهیم بلکه در حال بررسی طرح‌هایی هستیم که نحوه توزیع سهمیه بنزین را عادلانه کند که انهم فعلا به صورت آزمایشی و محدود اجرا می‌شود تا آثار مثبت و منفی آنرا دقیق و به صورت میدانی ارزیابی کنیم.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر