کد خبر: ۴۹۵۴
۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
دوشنبه ۲۰ دی ماه سامانه نهضت ملی مسکن برای مردان مجرد بالای ۲۳ سال باز می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان با اعلام اینکه ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در بیش از ۷۰۰ شهر از ۲۰ دی ماه آغاز می‌شود از برنامه‌ریزی برای افزایش شهر‌های ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده جزئیاتی از ثبت‌ نام مجردان و همچنین پالایش‌های ثبت‌ نام‌های طرح نهضت ملی مسکن را که از ۲۸ مهرماه آغاز شده است و طبق تازه‌ترین آمار بیش از ۲ میلیون و ۴۷۹ هزار نفر در سامانه ثبت‌نام کردند را اعلام کرد.

ثبت‌ نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در نهضت ملی مسکن از ۲۰ دی

معاون مسکن و ساختمان با تاکید بر اینکه مهلت ثبت‌ نام برای تمامی متقاضیان به غیر از مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن امشب ۱۵ دی به پایان می‌رسد گفت: دوشنبه ۲۰ دی ماه سامانه نهضت ملی مسکن برای مردان مجرد بالای ۲۳ سال باز می‌شود.

محمودزاده ادامه داد: ثبت‌ نام مجردان مرد بالای ۲۳ سال شرایطی دارد که اول هفته آتی اعلام خواهد شد و این دسته از متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند.

وی توضیح داد: ثبت‌ نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن در شهر‌هایی که باز شده انجام می‌شود و برنامه‌ریزی شده تا در شهر‌هایی دیگری که تامین زمین در حال انجام است به زودی ثبت‌نام انجام بشود که جزییات آن به محض فراهم شدن شرایط اعلام خواهد شد.

گفتنی است، مجرد‌ها به شرط تنظیم تعهد نامه محضری برای ارائه عقد نامه در هنگام واگذاری واحد مسکونی می‌توانند در طرح نهضت ملی مسکن بعد از ابلاغ نهایی دستورالعمل، ثبت‌نام کنند.

مطابق متن پیشنهادی برای ابلاغ در صورتی که در هنگام واگذاری به تعهد ازدواج عمل نکنند، قرارداد واگذاری واحد فسخ می‌شود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر