کد خبر: ۵۲۷۹
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
کمیسیون تلفیق مجلس با معافیت کلیه واحد‌های آموزشی (مدارس دولتی) از پرداخت هزینه آب و فاضلاب، برق و گاز تا سقف الگوی مصرف در سال ۱۰۴۱ موافقت کرد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ مجلس با اشاره به مصوبه امروز کمیسیون تلفیق، از معافیت کلیه واحد‌های آموزشی (مدارس دولتی) از پرداخت هزینه آب و فاضلاب، برق و گاز تا سقف الگوی مصرف در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از خانه ملت، علی کریمی فیروزجایی با اشاره مصوبه امروز (چهارشنبه ۲۹ دی) کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، از تصویب پیشنهاد خود در نشست امروز کمیسیون تلفیق مبنی بر از معافیت کلیه واحد‌های آموزشی (مدارس دولتی) از پرداخت هزینه آب و فاضلاب، برق و گاز تا سقف الگوی مصرف در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

آب، برق و گاز مدارس رایگان شد

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: این پیشنهاد به این دلیل که سالن‎‌های ورزشی، اردوگاه‌ها و مراکز پرورشی هم شامل معافیت می‌شدند، یک مرتبه در کمیسیون مطرح و رأی نیاورد، اما امروز با اعمال این اصلاحات با موافقت اعضای کمیسیون تلفیق، رأی مثبت آورد.

وی تصریح کرد: این پیشنهاد، پیشنهاد کمیته آموزش و پژوهش کمیسیون آموزش و تحقیقات بود که از جانب بنده مطرح و موافقت بالای ۸۰ درصد اعضای کمیسیون تلفیق را به دنبال داشت و پس از تأیید در صحن مجلس تبدیل به قانون برای سال ۱۴۰۱ می‌شود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر