کد خبر: ۵۲۹۳
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
حسین فریدون به ۳۱ میلیارد تومان ضبط اموال و جزای نقدی به همین مبلغ محکوم شده است و اکنون در زندان اوین دوران محکومیت خود را سپری می‌کند.

سرپرست دایره نظارت بر زندانیان اقتصادی و کارکنان دولت به دنبال انتشار برخی ادعا‌ها درباره حسین فریدون در فضای مجازی، اعلام کرد: حسین فریدون در زندان دوران محکومیت خود را سپری می‌کند.

به گزارش اکوپل نیوز، طبق اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، در پی انتشار برخی ادعا‌ها درباره حسین فریدون در فضای مجازی، سرپرست دایره نظارت بر زندانیان اقتصادی و کارکنان دولت، درباره آخرین وضعیت این محکوم، گفت: حسین فریدون در زندان دوران محکومیت خود را سپری می‌کند.

درویش وند، در عین حال تاکید کرد: این محکوم‌علیه مانند تمامی زندانیان که از مرخصی قانونی برخوردار هستند، از حق قانونی خود برای پیگیری مسائل پزشکی هم استفاده کرده است.

«حسین فریدون» در زندان اوین دوران محکومیت خود را سپری می‌کند

وی افزود: فریدون به ۳۱ میلیارد تومان ضبط اموال و جزای نقدی به همین مبلغ محکوم شده است که در آخرین دوره‌ای که به مرخصی اعزام شده بود، این مسئله نیز پیگیری و براساس حکم دادگاه، مجازات ضبط اموال به صورت کامل محقق شد.

درویش وند، اظهار کرد: در همین راستا نیز تاکنون ۱۵ میلیارد و ۵۰۰‌میلیون تومان از جزای نقدی ۳۱ میلیارد تومانی وی اخذ شده است.

سرپرست دایره نظارت بر زندانیان اقتصادی و کارکنان دولت، عنوان کرد: حسین فریدون در زندان اوین دوران محکومیت خود را سپری می‌کند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر