کد خبر: ۷۶۸۷
۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲
برای خودم در سریالی بود که پولم را هم ندادند این اتفاق افتاد، اما غیر از این یک مورد در این بیست و شش سال فعالیتم به هیچ وجه چنین اتفاقی برایم نیفتاده بود.

بهنوش بختیاری در گفتگو با یکی از تلویزیون‌های اینترنتی، از تجربه آزار جنسی‌اش گفت و اعلام کرد این موضوع را پیگیری قضایی کرده و اگر لازم باشد نام آزارگر خود را هم فاش خواهد می‌کند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از انتخاب؛ بهنوش بختیاری گفت: «برای خودم در سریالی بود که پولم را هم ندادند این اتفاق افتاد، اما غیر از این یک مورد در این بیست و شش سال فعالیتم به هیچ وجه چنین اتفاقی برایم نیفتاده بود، اما دوستانم که در پشت صحنه‌ها بودند برایم مواردی تعریف می‌کردند.

«گریمور‌ها و جامه‌دار‌ها می‌گفتند ما آمدیم به شرط داشتن ارتباط و یا می‌گفتند اگر ارتباط نگرفتیم حذف‌مان می‌کردند یا پولمان را نمی‌داند یا باهامون بد می‌شدند و اینقدر بدجنسی باهامون می‌کردند که مجبور می‌شدیم باهاشون راه بیایم، بخاطر اینکه آخرماهی دستمزدمان را بگیریم.

«طرف گاهی مجبور است کوتاه بیاید یا یک وعده سرخرمنی بدهد که پولش را بگیرد. در حالی که خیلی از خانم‌ها دارند خرج خانواده می‌دهند و اوضاع اقتصادی خانه به آن‌ها وابسته است، در این شرایط دختر‌ها در سینما خیلی مظلوم اند.»

بهنوش بختیاری درباره تجربه شخصی اش از این تعرض‌ها هم گفت: «ماجرا این است که یک واژه‌ای داریم به نام زن شوهردار، انسان متاهل و متعد، این آقا با علم به این موضوع به من پیشنهاد داد و واکنش من هم چک و لگد و فحش بود.

«عمق فاجعه اینجا است که همسر و فرزند این فرد هم سر صحنه می‌آمدند. یک روز من را سوار ماشینشان کردند و از شورآباد قم به سمت تهران حرکت کردیم، من را کیلومتر‌ها دورتر از خانه برد، به او گفتم نگه دارد توجهی نکرد تا در نهایت با ۱۱۰ تماس گرفتم.

«به من گفت اگر یکم با من سازش و نرمش پیشه کنی، پولت را هم می‌دهم، من هم با لگد زدم توی کمر او و گفتم خاک بر سر منِ بختیاری اگر به خاطر پول چنین کاری را انجام دهم.

«ولی از طریق مراجع قضایی ماجرای حقوق را پیگیری کردم و اگر هم لازم شود، نام ایشان را فاش می‌کنم در حال حاضر هم موافق جنبش me too (من هم) هستم، چون هر کسی یک پولی به دستش آمده فکر کرده می‌تواند به سینما بیاید و هرکاری دوست دارد انجام دهد.»

تعداد بازدید : 142
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر