کد خبر: ۷۷۷۲
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵
بر اساس آخرین نرخنامه این سازمان، گوجه سبز با قیمت هر کیلوگرم ۴۸ هزار تومان و خیار کوتاه با قیمت هر کیلوگرم ۹۳۰۰ تومان به ترتیب با بیشترین و کم‌ترین کاهش قیمت در میادین میوه و تره بار پایتخت عرضه می‌شوند.

۸ محصول پرمصرف در هفته اخیر بین ۲۰۰ تومان تا ۸ هزار تومان در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران کاهش قیمت داشتند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ بر اساس آخرین نرخنامه این سازمان، گوجه سبز با قیمت هر کیلوگرم ۴۸ هزار تومان و خیار کوتاه با قیمت هر کیلوگرم ۹۳۰۰ تومان به ترتیب با بیشترین و کم‌ترین کاهش قیمت در میادین میوه و تره بار پایتخت عرضه می‌شوند.

کاهش قیمت ۸ محصول پرمصرف در میادین میوه و تره بار پایتخت

همچنین بر اساس این نرخنامه، چاغاله بادام با کاهش ۵ هزار تومانی هر کیلوگرم ۴۳ هزار تومان، توت فرنگی با کاهش ۴ هزار تومانی هر کیلوگرم ۴۴ هزار تومان و ملون با کاهش ۱۴۰۰ تومانی هر کیلوگرم ۱۰۵۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران به فروش می‌رسد.

گفتنی است، خربزه با کاهش یک هزار تومانی هر کیلوگرم ۱۱۵۰۰ تومان، خیار گلخانه‌ای با کاهش ۱۱۰۰ تومانی هر کیلوگرم ۹۳۰۰ تومان، خیار کوتاه با کاهش ۲۰۰ تومانی هر کیلوگرم ۹۳۰۰ تومان و هندوانه (بالای ۳ کیلوگرم) با کاهش ۳۰۰ تومانی هر کیلوگرم ۶۵۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر