کد خبر: ۷۹۳۶
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
وزارت خارجه با استفاده از تمامی ظرفیت‌های خودش، نمایندگان رسمی ایران در کشور‌های مختلف جهان و ارتباطات موجود تلاش می‌کند در تسریع و تسهیل برنامه‌های اجرایی و اردو‌های آماده سازی تیم ملی با فدراسیون فوتبال همکاری کند.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران امروز پیرامون برنامه‌های آماده سازی تیم ملی و دیدار تدارکاتی برابر کانادا با سخنگوی وزارت خارجه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از فدراسیون فوتبال، حمید استیلی در دیدار با سعید خطیب زاده ضمن تشریح آخرین شرایط و برنامه‌های آتی تیم ملی گزارشی از روند مذاکرات صورت گرفته با کشور‌های مختلف جهان جهت برگزاری بازی‌های تدارکاتی در فرصت‌های پیش روی همچنین موضوع مسابقه تیم ملی فوتبال ایران برابر کانادا در ونکوور ارائه داد.

خطیب زاده در این گفتگو با تاکید بر اهمیت روند آماده سازی تیم ملی و توجه ویژه مردم فوتبال دوست ایران اسلامی به بازی‌های تدارکاتی ملی پوشان قبل از حضور در جام جهانی گفت: وزارت امور خارجه با استفاده از تمامی ظرفیت‌های خودش، نمایندگان رسمی جمهوری اسلامی ایران در کشور‌های مختلف جهان و ارتباطات موجود تلاش می‌کند در تسریع و تسهیل برنامه‌های اجرایی و اردو‌های آماده سازی تیم ملی با فدراسیون فوتبال همکاری کند.

سخنگوی وزارت امور خارجی همچنین از آمادگی این وزارتخانه جهت تعامل در خصوص تشریفات و تسهیلات اعزام تیم ملی به کانادا و استفاده از ظرفیت‌ها و ارتباطات موجود در این کشور خبر داد و بر این نکته تاکید کرد که نمایندگان و سفرای ایران در سایر کشور‌ها می‌توانند در زمینه هماهنگی مسابقات تدارکاتی و اردو‌های آماده سازی در فرصت پیش روی همکاری نزدیکی با فدراسیون فوتبال ایران داشته باشند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر