کد خبر: ۷۹۷۶
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۲
افزایش نرخ خدمات تاکسی‌های اینترنتی منتفی و مقرر شد قیمت‌ها به نرخ قبلی بازگشت داده شده و اضافه دریافتی به مصرف کنندگان بازگردانده شود.

با پیگیری‌های به‌ عمل‌ آمده از سوی سازمان حمایت مصرف‌ کنندگان و تولید کنندگان و برای رعایت مصوبات ستاد تنظیم بازار، وجوه اضافه دریافتی از هر مسافر توسط شرکت‌های تاکسی اینترنتی به آن‌ها بازگردانده می‌شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از شاتا، با توجه به گزارش‌های رسیده مبنی بر افزایش نرخ خدمات تاکسی‌های اینترنتی در چند روز اخیر و تأکید معاون اول رئیس‌ جمهوری مبنی بر لزوم بررسی موضوع، بررسی‌های انجام شده، نشان داد یکی از شرکت‌های فعال در این زمینه که سهم عمده‌ای از بازار را در اختیار دارد، قیمت‌های خود را حدود ۱۰ درصد افزایش داده است.

بر این اساس، پس از برگزاری جلسه توجیهی با مسئولان تمامی شرکت‌های حمل‌ و نقل هوشمند اینترنتی، مقرر شد قیمت‌ها به نرخ قبلی بازگشت داده‌ شده و اضافه دریافتی به مصرف‌ کنندگان بازگردانده شود.

افزایش قیمت خدمات تاکسی‌های اینترنتی لغو شد

در این خصوص شرکت‌های مرتبط ضمن قبول موضوع و درک شرایط حال حاضر کشور و لزوم هماهنگی و همراهی با دولت، نرخ سفر‌های انجام‌ شده در ناوگان خود را به زمان پیش از افزایش بازگردانده و متعهد شدند وجوه اضافه دریافتی از کاربران از تاریخ ۱۷ تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه امسال را در قالب کد‌های تخفیف و یا اضافه کردن مبلغ به کیف الکترونیکی حساب کاربری مسافران، باز پس دهند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر