کد خبر: ۸۱۵۷
۱۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۱
انقلاب اسلامی ایران تاریخ بشریت را عوض کرد و سبب بیداری جریان‌های آزادی‌بخش در جهان گردید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به رویکرد دولت مردمی برای جهش تولید و رشد سرمایه‌گذاری، با مانع‌ تراشی و سنگ‌اندازی در این مسیر برخورد می‌شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «حجت‌الله عبدالملکی» در آئین افتتاح، کلنگ‌زنی و رونمایی پروژه‌های شرکت سنگ‌ آهن مرکزی ایران در بافق، با گرامیداشت ایام رحلت امام خمینی (ره)، اظهار داشت: مردم محور اندیشه‌های ناب امام راحل بود.

وی با بیان اینکه عنصر اصلی انقلاب که امام عزیزمان به آن جهش و آگاهی بخشید، مردم بودند، افزود: انقلاب اسلامی ایران تاریخ بشریت را عوض کرد و سبب بیداری جریان‌های آزادی‌بخش در جهان گردید.

وزیر کار: انقلاب اسلامی ایران تاریخ بشریت را عوض کرد

عبدالملکی با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم در خدمتگزاری به مردم، گفت: در سومین سال گام دوم انقلاب اسلامی، دولتمردان به صورت شبانه‌روزی برای حل مشکلات مردم تلاش همه‌جانبه‌ای دارند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به چهار کلان‌پروژه در دست اقدام وزارت مردم اشاره و بیان کرد: کار، رفاه، اموال و آتیه مردم راهبرد عملیاتی مدیران وزارت تعاون است.

وی گفت: در دولت جدید تاکنون ۶۰۰ مدیر در رده‌های مختلف وزارت مردم منصوب شده‌اند و تلاش کرده‌ایم با رویکرد سالم‌سازی مدیریتی با بهره‌مندی از جوانان انقلابی به این تحول کمک شود.

عبدالملکی عملکرد مدیران وزارت تعاون را در چند ماه افتخارآفرین خواند و افزود: طرح‌های پیشرفت و پروژه‌های توسعه محور در دوره جدید به خوبی دنبال می‌شوند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه رکورد سودآوری و تولید در شرکت‌های تابعه وزارت مردم زده شد، گفت: امیدآفرینی مورد تأکید مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی، با استفاده از ظرفیت‌های داخلی تحقق می‌یابد و ما هم بر همین اساس هدف‌گذاری کرده‌ایم.

وی افزود: با اعتماد به جوان مؤمن انقلابی می‌توان تحول و رشد ایجاد کرد و با سرعت برای ایجاد تمدن نوین اسلامی گام برداشت.

عبدالملکی بر لزوم ایجاد شفافیت در سطوح مختلف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد و اظهار داشت: با حذف واسطه‌ها و هم‌افزایی ظرفیت‌های موجود می‌توان در دستیابی به توسعه و رفاه، با سرعت بیشتری حرکت کرد.

وزیر کار محرومیت مناطق معدنی و ارزش‌آفرین کشور را غیر‌قابل قبول عنوان کرد و گفت: سرمایه‌گذاری لازم در این بخش انجام نشده و باید با سرعت جبران شود.

وی با بیان اینکه نظام بانکی کشور برای حمایت از طرح‌های سودآفرین، همراه است، افزود: با سنگ‌اندازی و مانع‌تراشی برای تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران باید به شدت برخورد کرد و راه را برای جهش اقتصادی هموار کنیم.

عبدالملکی از آمادگی کامل برای تأمین مالی طرح‌های اشتغال‌آفرین خبر داد و گفت: در حوزه فولاد و معادن می‌توان بر صادرات محصولات و ایجاد بازار فروش در کشور‌های همسایه تمرکز داشت.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر