کد خبر: ۹۲۳۶
۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۶
سخنگوی سپاه:
اگر دشمن توانسته بود نفوذی در سپاه صورت بدهد، امکان نداشت امروز ما به قدرت پهپادی و موشکی منحصربفرد بومی برسیم و یا سازمان اطلاعات سپاه بتواند در داخل و خارج از کشور به اهداف خود برسد.

سخنگوی سپاه از مردم به عنوان سرمایه‌های اصلی انقلاب و نظام یاد کرد و گفت: امروز دشمن جرات تهدید ندارد و به دلیل ضعف و ناکامی برابر سد مستحکم و مقتدر سپاه و سایر نیرو‌های مسلح ایران تنها به جوسازی علیه نهاد مردمی و انقلابی سپاه روی آورده است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف در جمع پاسداران سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ضمن تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و تاکید بر ضرورت درس آموزی از نهضت امام حسین (ع) تصریح کرد: دشمنان انقلاب و نظام اسلامی اذعان دارند که تمامی اهرم‌هایی که امکان فشار بر علیه ملت ایران داشته است را به کار گرفته اند، اما نتیجه مورد نظربرای آنان حاصل نشده و این یک واقعیت عینی و مسلم است که انقلاب اسلامی با همه مشکلات و موانع پیش رو همچنان بالنده راه خود را ادامه می‌دهد.

وی افزود: در صورتی که به رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در خصوص جهاد تبیین به درستی پرداخته شود، به طور قطع بخش عمده‌ای از عملیات روانی و هجمه دشمنان که با هدف وارونه نمایی واقعیات صورت می‌پذیرد، ناکام خواهد ماند.

شاخص اینکه دشمن در سپاه نفوذ دارد یا ندارد، میزان موفقیت سپاه است

سردار شریف با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی امروز الگو و الهام بخش بسیاری از کشور‌ها و جوامع است، این مهم را از علل کینه و خشم دشمنان نام برد و اظهار کرد: با نگاهی مبنایی و اصولی در می‌یابیم که انقلاب اسلامی برآمده از متن قرآن کریم و معارف اسلامی بوده و این مهم وجه تمایز انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه اندیشه و گفتمان امام خمینی (ره) همچنان پویا و زنده است و منشا و عامل تحولات بسیاری در جهان محسوب می‌شود، گفت: دشمن در تلاش است روند الهام بخشی این گفتمان پویا را متوقف کند که به فضل الهی همواره با شکست مواجه می‌شود.

سردار شریف با بیان اینکه اگر از گفتمان خود به خوبی دفاع کنیم در همه ابعاد به توازن می‌رسیم، تاکید کرد: اراده و عزم ملت ایران، اعتقادات عمیق، ایمان راسخ و هدایت پیامبرگونه امامین انقلاب و ایستادگی و مردانگی کسانی که خود را سرباز ولایت می‌دانند، سبب ماندگاری انقلاب شده است و گواه این مهم، همدلی و وحدت رزمندگان در دوران دفاع مقدس می‌باشد، چرا که اگر پاسداران و بسیجیان در دفاع مقدس اجازه می‌دادند حرف امام زمین بماند، همان ابتدا قافیه را باخته بودیم.

سخنگوی سپاه در ادامه تصریح کرد: امروز دشمن جرات تهدید ندارد و به دلیل ضعف و ناکامی برابر سد مستحکم و مقتدر سپاه و سایرنیرو‌های مسلح ایران تنها به جوسازی علیه نهاد مردمی و انقلابی سپاه روی آورده است.

وی با بیان اینکه اگر کشوری قدرت نداشته باشد باید باج دهد، به توقیف نفتکش ایرانی در یونان و به تبع آن توقیف دو نفتکش یونانی اشاره و اظهار کرد: این ماجرا مصداق بارز قدرت است و سپاه پاسداران به عنوان حافظ انقلاب اسلامی با اقتدار از منافع ملی و آرمان‌های انقلاب اسلامی پاسداری و صیانت می‌کند.

سردار شریف معنویت و ایمان، ولایت مداری و اطاعت از رهبری و مردمی بودن و اتصال به توده مردم را از مولفه‌های قدرت سپاه برشمرد و اظهار کرد: علت هجمه‌های سنگین روانی و رسانه‌ای دشمن علیه سپاه نیز تضعیف این مولفه‌های مهم و بویژه جدا کردن سپاه از مردم است.

سخنگوی سپاه با بیان اینکه منکر بیکاری، گرانی و مشکلات اقتصادی نیستیم، تصریح کرد: دشمن در تلاش است انقلاب و نظام اسلامی ما را ناکارامد جلوه دهد و باعث ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه شود، اما امروز دستاورد‌های انقلاب و نظام اسلامی در حوزه‌های مختلف بر کسی پوشیده نیست.

وی با تاکید بر اهمیت قدرت رسانه در دنیای امروز گفت: دشمن در فضای مجازی هجمه‌های فراوانی را طراحی و ایجاد میکند و با تصویر سازی غلط و کاذب، سعی در غلط نگاشتن تصویر واقعی دارد که می‌بایست در مواجهه با این ترفند و موضوعات مختلف دیگر هشیارانه و هوشمندانه عمل کنیم.

سخنگوی سپاه از مردم به عنوان سرمایه‌های اصلی نظام و انقلاب یاد کرد و گفت: همه ما می‌بایست با همدلی و وحدت کنار یکدیگر باشیم تا توطئه‌ها و آمال و آرزو‌های شوم دشمنان با همچنان شکست مواجه شود.

مسوول روابط عمومی کل سپاه همچنین در پاسخ به سوالی پیرامون ادعای نفوذ دشمن در سپاه با اشاره به دستاورد‌های بزرگ و راهبردی این نهاد انقلابی و مردمی گفت: اگر دشمن توانسته بود نفوذی در سپاه صورت بدهد، امکان نداشت امروز ما به قدرت پهپادی و موشکی منحصربفرد بومی برسیم و یا سازمان اطلاعات سپاه بتواند در داخل و خارج از کشور به اهداف خود برسد.

سردار شریف تاکید کرد: شاخص اینکه دشمن در سپاه نفوذ دارد یا ندارد، میزان موفقیت سپاه است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر