کد خبر: ۹۲۷۳
۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
متهمان در حال حاضر با صدور قرار تامین بازداشت موقت در زندان هستند و روند بررسی موضوع توسط مراجع انتظامی در حال انجام است.

دادستان تهران درخصوص آخرین وضعیت پرونده آدم ربایان محله آجودانیه، توضیحاتی داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از میزان، علی صالحی درباره آخرین وضعیت پرونده قضایی گروگانگیران محله آجودانیه تهران، بیان کرد: متهمان این پرونده که یک نفر آقا و یک نفر خانم بودند، با زحمات و شایسته همکارانم در دستگاه قضایی و حضور معاون دادستانی تهران در محل وقوع حادثه و همچنین و اقدامات ماموران انتظامی، دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شده است، گفت: متهمان در حال حاضر با صدور قرار تامین بازداشت موقت در زندان هستند و روند بررسی موضوع توسط مراجع انتظامی در حال انجام است.

آخرین وضعیت پرونده آدم ربایان محله آجودانیه اعلام شد

دادستان تهران تصریح کرد: طبق تاکیداتی که انجام شده، کشیک همکارانم در دادسرای تهران به صورت ۲۴ ساعته در کلیه نواحی تهران فعال هستند.

وی با بیان اینکه انجام این اقدامات برای حفظ امنیت مردم لحاظ شده است، گفت: امنیت مردم و جامعه خط قرمز دستگاه قضایی است و در این باره با افرادی که بخواهند از این حریم عبور کنند برخورد قاطعی خواهیم داشت و قطعا با مجرمان به ویژه افرادی که دارای سابقه مرتکب جرایم خشن هستند، به صورت ویژه برخورد خواهد شد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر