کد خبر: ۹۳۲۴
۰۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱
بیمه ایران تمامی زائرانی که به صورت آزاد و خارج از کاروان‌های تحت نظارت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، به صورت گروهی یا انفرادی به عتبات عالیات سفر می‌کنند بیمه می‌شوند.

شرکت سهامی بیمه ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی زائرانی که به صورت آزاد و خارج از کاروان‌های تحت نظارت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، به صورت گروهی یا انفرادی به عتبات عالیات سفر می‌کنند را بیمه می‌کند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، فاطمه برهمن مدیرکل بیمه‌های اشخاص با اعلام این خبر در خصوص تعهدات بیمه نامه حوادث انفرادی زایرین عتبات عالیات اظهار داشت: تعهدات این بیمه نامه برای غرامت فوت ناشی از حادثه ۰۰۰‏‏‏/۰۰۰‏‏‏/۰۰۰‏/۱ ریال، غرامت نقص عضو ناشی از حادثه ۰۰۰‏‏‏/۰۰۰‏‏‏/۰۰۰‏/۱ ریال و هزینه پزشکی ناشی از حادثه ۰۰۰‏‏‏/۰۰۰‏‏‏/۲۰۰ ریال است.

بیمه ایران زائران عتبات عالیات را بصورت انفرادی بیمه می‌کند

وی در ادامه افزود: تعهدات این بیمه نامه حداکثر ۱۵ روز، از زمان خروج از مرز‌های ج. ا. ایران شروع و با ورود مجدد به کشور خاتمه می‌یابد.

مدیرکل بیمه‌های اشخاص بیمه ایران در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به خطرات ناشی از از این سفر، هریک از زائران عتبات عالیات می‌توانند، با مراجعه به شعب و نمایندگی‌های بیمه ایران در سراسر کشور قبل از آغاز سفر، نسبت به خرید بیمه نامه خود اقدام نمایند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر