کد خبر: ۹۴۹۸
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
سرلشکر غلامعلی رشید:
اولویت نخست جمهوری اسلامی مقابله با تهدید رژیم صهیونیستی است و پاسخ سختی به آن‌ها خواهیم داد.

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص) در جمع فرماندهان ارتش گفت اولویت نخست جمهوری اسلامی مقابله با تهدید رژیم صهیونیستی است و پاسخ سختی به آن‌ها خواهیم داد.

به گزارش اکوپل نیوز، سردار سرلشکر غلامعلی رشید در جمع فرماندهان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و در رزمایش "اقتدار نیروی زمینی ارتش" با اشاره به اظهارات رسمی مقامات جنایتکار رژیم صهیونیستی و پذیرش مسئولیت تهدید به اقدام امنیتی - نظامی علیه تاسیسات هسته ای، منافع و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: از نظر قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص)، رژیم صهیونیستی به عنوان تهدید امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در اولویت نخست قرار دارد.

سرلشکر رشید ادامه داد: از نظر این قرارگاه هرگونه اقدامات تهدیدآمیز رژیم غاصب صهیونیستی علیه منافع و امنیت ملی ایران، براساس اطلاع، هماهنگی و حمایت آمریکا ارزیابی می‍شود و پاسخ نیرو‌های مسلح نسبت به آن قطعی و همسطح خواهد بود.

اولویت اول ایران مقابله با تهدید اسرائیل است/ پاسخ سختی به آن‌ها می‌دهیم

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص) افزود: تمام عناصر و جریانات مزدور و دولت‍هایی که به رژیم صهیونیستی برای تهدید امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران همکاری کنند، هزینه اقدامات را پرداخت خواهند کرد.

سرلشکر رشید با اشاره به برگزاری رزمایش نیروی زمینی، گفت: فرماندهان نیروی زمینی ارتش با اشراف اطلاعاتی و با تلاش و مجاهدت، نه تنها تحرکات دشمن را به طور کامل رصد می‌کنند بلکه از آمادگی رزمی بسیار بالایی برای استفاده از قدرت در مقابل هر متجاوز و تهدیدی برخوردارند.

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم افزود: رزمایش "اقتدار نیروی زمینی ارتش" مطابق با جنگ‍های آینده و تهدیدات پیش بینی شده طرح‌ریزی و عملیاتی شده است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر