کد خبر: ۹۵۰۱
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰
پوشش فوت به هر علت ۱۰ میلیون تومان، فوت ناشی از حادثه ۵۰ میلیون تومان، جبران هزینه درمان ناشی از حادثه ۳ میلیون تومان، جبران هزینه درمان ناشی از بیماری ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

معاون فنی شرکت سهامی بیمه ایران درخصوص بیمه تکمیلی زائران اربعین گفت: پوشش فوت به هر علت ۱۰ میلیون تومان، فوت ناشی از حادثه ۵۰ میلیون تومان، جبران هزینه درمان ناشی از حادثه ۳ میلیون تومان، جبران هزینه درمان ناشی از بیماری ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

بیمه ایران جزئیات پوشش بیمه تکمیلی زائران اربعین را اعلام کرد

به گزارش اکوپل نیوز؛ احمد صفرزاده در مورد جزئیات پوشش بیمه تکمیلی زائران اربعین حسینی (ع) اظهار داشت: بیمه ایران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و بمنظور ارائه خدمات بیمه‌ای مناسب، اقدام به طراحی بیمه نامه تکمیلی خاص زائرین اربعین حسینی (ع) نموده و هریک از زائران برای برخوردای از پوشش بیمه‌ای مناسب، می‌توانند از طریق سامانه بیمه ایران من به نشانی my.iraninsurance.ir بصورت برخط و یا با مراجعه به شعب و نمایندگان بیمه ایران در سراسر کشور این بیمه نامه را مازاد بر تعهدات بیمه‌ای سامانه سماح دریافت نمایند.

صفرزاده درخصوص تعهدات و حق بیمه این بیمه نامه نیز گفت: براساس این طرح، پوشش فوت به هر علت ۱۰ میلیون تومان، فوت ناشی از حادثه ۵۰ میلیون تومان، جبران هزینه درمان ناشی از حادثه ۳ میلیون تومان، جبران هزینه درمان ناشی از بیماری ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و حق بیمه این تعهدات مبلغ ۱۶ هزار تومان و مدت آن از ۱ تا ۶۲ روز به انتخاب بیمه گذار (از تاریخ ورود بیمه شده به کشور عراق)، در نظر گرفته شده است.

این خدمت جدیدی است که امسال با توجه به نیاز و درخواست زائران اربعین، برای تکمیل پوشش بیمه‌ای در نظر گرفته شده و این تعهدات تا ۵ برابر قابل افزایش است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر