کد خبر: ۹۷۷۱
۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
آدرس صحیح اینستاگرامِ هواپیمایی هما iranairofficial همراه با «تیکِ آبی» است و سایر صفحات موجود در اینستاگرام جعلی است.

سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره درج محتوا‌های ساختگی در صفحات جعلی این شرکت در فضای مجازی، گفت: مردم به سایت و اینستاگرام اصلی این شرکت مراجعه کنند و مسئولیت خرید بلیت از سایت‌های جعلی بر عهده مشتری است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایرنا، «حسام قربانعلی» روز پنجشنبه در پی انتشار محتوا‌های کذب در صفحه جعلی منتسب به این شرکت هواپیمایی در اینستاگرام گفت: آدرس صحیح اینستاگرامِ هواپیمایی هما iranairofficial همراه با «تیکِ آبی» است و سایر صفحات موجود در اینستاگرام جعلی است.

هواپیمایی هما: فریب صفحه جعلی این شرکت در اینستاگرام را نخورید

سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: مرجع اصلی فروش بلیت‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران این آدرس https://ebooking.iranair.com/ibe/IR/home?language=fa#searchForm است و مردم از خرید بلیت از آدرس جعلی که یک نقطه کمتر دارد، خودداری کنند و مسوولیت خرید بلیت هواپیما از این سایت جعلی بر عهده مشتری است.

وی هم چنین ضمن تکذیب محتوا‌های منتشر شده در صفحات جعلی که روز گذشته در فضای مجازی اعم از توییتر دست به دست شد، افزود: محتوا‌های منتشر شده که بخشی از آن به حوادث روز‌های اخیر مربوط است، ارتباطی با این شرکت هواپیمایی و پرسنل آن نداشته و حق هر گونه اقدام قضایی و حقوقی این شرکت هواپیمایی محفوظ است.

گزارش خطا
برچسب ها: ایران ایر
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر