کد خبر: ۹۹۶۱
۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹
به مناسبت روز "سرباز" سربازان مشغول به خدمت در فرماندهی انتظامی فراجا در سراسر کشور از سه روز مرخصی تشویقی برخوردار می‌شوند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا ضمن تبریک هفته فراجا به سربازان عزیز کشور گفت: به مناسبت روز "سرباز" و به پاس قدردانی از زحمات سربازان مشغول به خدمت در فرماندهی انتظامی فراجا در سراسر کشور، این عزیزان از سوی فرماندهان انتظامی درسراسر کشور و پلیس‌های تخصصی از سه روز مرخصی تشویقی برخوردار می‌شوند.

اعطا ۳ روز مرخصی تشویقی به سربازان مشغول به خدمت در فراجا

به گزارش اکوپل نیوز، سردار «تقی مهری» با تبریک هفته فراجا به سربازان عزیز کشور که در فرماندهی انتظامی سراسر کشور حافظ جان و مال و ناموس مردم هستند، اظهار کرد: سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از مرز‌های کشور و تقویت بنیه دفاعی کشور همواره در صحنه حضور فعال دارند.

وی با اشاره به شعار هفته فراجا "پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس" و گرامی داشت روز "سرباز" در هفته فراجا بیان داشت: به پاس قدردانی از زحمات سربازان مشغول به خدمت در فرماندهی انتظامی فراجا در سراسر کشور، این عزیزان از سوی فرماندهان انتظامی درسراسر کشور و پلیس‌های تخصصی از سه روز مرخصی تشویقی برخوردار می‌شوند و اعطاء آن در اختیار فرماندهان انتظامی سراسر کشور می‌باشد.

این مقام ارشد انتظامی عنوان داشت: با برگزاری جشنواره در روز‌های آتی در سراسر کشور از سربازان نمونه و ساعی در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی و ... به تناسب نوع فعالیت آنان، تقدیر و تشویق به عمل خواهد آمد.

گزارش خطا
برچسب ها: فراجا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر