کد خبر: ۹۹۸۵
۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
سردار اشتری گفت: با هرگونه هنجارشکنی و برهم زنندگان نظم و امنیت در کشور و عده‌ای که به اموال عمومی آسیب می‌زنند، برخورد قاطعانه خواهیم داشت.

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: مردم فهیم ایران اسلامی دلسوز نظام هستند از این رو زمانیکه با خادمان خود در مجموعه‌ای انتظامی برای رفع مشکلات تماس می‌گیرند، همکاران ما به طور جد در راستای مرتفع کردن مشکلات پای کار هستند چراکه این انتقاد‌ها راهگشاست.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از پلیس، پیش از ظهر امروز سردار «حسین اشتری» به همراه عده‌ای از معاونان و روسای پلیس‌های تخصصی برای رسیدگی به مشکلات مردم در مرکز نظارت همگانی بازرسی فراجا (۱۹۷) حضور یافت.

فرمانده کل انتظامی کشور ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام و معزز انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت، مدافعان حرم، درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی امام راحل، آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز "مدظله العالی" ضمن عرض تبریک به مناسب هفته انتظامی اظهار داشت: مجموعه انتظامی کشور جزو نهاد‌هایی است که به واسطه ماموریت‌های متنوع در سراسر کشور ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی با مردم دارد.

سردار حسین اشتری: با هرگونه هنجارشکنی برخورد قاطعانه می‌کنیم

وی با اشاره به فعالیت مرکز نظارت همگانی بازرسی کل فراجا (سامانه ۱۹۷) عنوان کرد: از این طریق به صورت شبانه روز (طی ۲۴ ساعت) آماده دریافت انتقادات، پیشنهادات و راهکار‌ها و پاسخگوی مردم هستیم؛ امروز به مناسبت هفته انتظامی نیز توفیقی نصیب ما شد تا از نزدیک و در دیدار چهره به چهره در خدمت مردم عزیز باشیم ضمن اینکه مطالبات مردم در طول سال با حضور مسئولان نیز رسیدگی می‌شود.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه طی سال جاری تماس‌های تلفنی مردم با سامانه ۱۹۷، ۱۰ درصد افزایش داشته است، تصریح کرد: مردم فهیم و عزیز ایران اسلامی علاقه‌مند و دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند از این رو اگر با خادمان خود در مجموعه انتظامی برای رفع مشکلات تماس برقرار می‌کنند یا به بیان انتقادات و پیشنهاد‌ها می‌پردازند، ما به طور جد در راستای مرتفع کردن مشکلات آن‌ها پای کار هستیم چراکه این انتقاد‌ها و پیشنهادات قطعا کارساز و راهگشا خواهد بود.

سردار اشتری همچنین به علاقه مردم به خادمان خود در مجموعه انتظامی اشاره و تصریح کرد: ملت قدرشناس ایران اسلامی شایسته بهترین خدمت هستند پلیس نیز خدمت به مردم و تامین امنیت و آرامش جامعه را افتخار خود می‌داند و در قبال دفاع از مردمی که همیشه پایبند به اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند تا پای جان ایستادگی می‌کند و در این راه لحظه‌ای دریغ نخواهد کرد.

اهتمام به فرمایشات مقام معظم رهبری در برخورد با اغتشاشگران

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز "مدظله العالی" در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیرو‌های مسلح و اشاره ایشان به اغتشاشات اخیر عنوان کرد: با توجه به سفارشات ایشان و مسئولان مربوطه و همچنین توجه پلیس، عده‌ای جوانان احساسی با فریب معاندان وارد این تجمعات شدند که پلیس با این افراد با رافت بیشتری برخورد کرد و با توجیه به آغوش جامعه بازگشتند.

سردار اشتری ادامه داد: اما عده‌ای در این اغتشاشات لیدر هستند و با برنامه ریزی باعث ایجاد ناآرامی در کشور شدند و دست به تخریب اموال عمومی و دولتی زدند که در این رابطه دستگاه قضایی با تشخیص خود بایستی برای این افراد پرونده تشکیل دهد البته که دستگیری اغتشاشگران تنها به عهده انتظامی کشور نیست و دستگاه‌های دیگر نیز در این رابطه سهیم هستند.

فرمانده کل انتظامی کشور تاکید کرد: امنیت خط قرمز پلیس است بنابراین در این راستا با هرگونه هنجارشکنی و برهم زنندگان نظم و امنیت در کشور و عده‌ای که به اموال عمومی آسیب می‌زنند، برخورد قاطعانه خواهیم داشت؛ اغتشاشگران به سرکردگی منافقان و معاندان با نیات شیطانی خود به دنبال ایجاد تفرقه و تشویش اذهان عمومی هستند و بحمدالله در همان ابتدا مردم شریف ایران اسلامی با هوشیاری صف خود را از ضد انقلاب و اغتشاشگران جدا کرد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر