کد خبر: ۱۳۴۱
۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱
رییس جمهوری در پیامی، موفقیت سه ورزشکار مدال‌آور کشورمان در المپیک توکیو ۲۰۲۰ را تبریک گفت.

"علی داودی" و "حسن یزدانی" با کسب مدال نقره در رشته‌های وزنه برداری و کشتی آزاد و "محمد هادی ساروی" با کسب مدال برنز در رشته کشتی فرنگی، ۳ ورزشکار کشورمان هستند که در ادامه رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو موفق به کسب مدال شدند.


رییس جمهوری در پیامی، موفقیت سه ورزشکار مدال‌آور کشورمان در المپیک توکیو ۲۰۲۰ و کسب مدال‌های نقره و برنز این مسابقات را تبریک گفت.

به گزارش اکوپل نیوز از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیام تبریک خود خطاب به مدال آوران المپیک، ورزشکاران کشورمان را به عنوان سفیران فرهنگی و افتخارآفرینان کشور معرفی و ابراز امیدواری کرد موفقیت نمایندگان ورزش کشور در صحنه‌های داخلی و بین المللی تداوم یابد.

رئیسی"علی داودی" و "حسن یزدانی" با کسب مدال نقره در رشته‌های وزنه برداری و کشتی آزاد و "محمد هادی ساروی" با کسب مدال برنز در رشته کشتی فرنگی، ۳ ورزشکار کشورمان هستند که در ادامه رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو موفق به کسب مدال شدند.

با ۲ مدال طلای "جواد فروغی" و "محمدرضا گرایی" در رشته‌های تیراندازی و کشتی فرنگی که در این رقابت‌ها به دست آمد، مجموع مدال‌های ورزشکاران ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به عدد پنج رسید.

رئیس جمهوری در پیامی، موفقیت سه ورزشکار مدال آور کشورمان در المپیک توکیو ۲۰۲۰ را در کسب مدال‌های نقره و برنز این مسابقات، تبریک گفت.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر