کد خبر: ۱۶۳۵
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴
میثم مطیعی مداح اهل بیت(ع) با انتشار توییتی نسبت به انتقادات صورت گرفته از او به دلیل تعطیلی جلسه عزاداری هیأت آئینی حسینی به دلیل دستورالعمل جدید ستاد ملی کرونا واکنش داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از فارس، میثم مطیعی مداح اهل بیت (ع) با انتشار توییتی نسبت به انتقادات و ناسزاگویی‌های صورت گرفته از او به دلیل تعطیل کردن جلسه عزاداری هیأت آئینی حسینی به دلیل دستورالعمل جدید ستاد ملی کرونا واکنش داد.

او در این توئیت نوشت: «برای پدر و مادرِ اون‌هایی که در این چند ماه، خصوصاً این دهه محرم، به پدر و مادر عزیزِ من اهانت و فحاشی کردند، جز خوبی و سلامتی و خیر نمی‌خوام. سایه‌شون بالا سرتون مستدام. همین.»

میثم مطیعی مداح اهل بیت (ع) در پی اعلام ممنوعیت برگزاری مجالس عزاداری زیر سقف، ۲۰ مردادماه طی سخنانی در این هیأت اظهار داشت: امروز بیانات مقام معظم رهبری را شنیدیم که بسیار مهم است.

همه باید دست به دست هم دهیم تا کمک کنیم. هیأتی‌ها همیشه در صف اول کمک، یاری و خدمت به مردم هستند، زیرا از دل مردم هستند.

ستاد کرونا هم اعلام کرد از امشب برگزاری مراسم عزاداری در زیر سقف ممنوع است، ما پایبندیم.

وی افزود: اگر این جلسه از روز اول محرم برگزار شد، با رعایت تمام پروتکل‌ها و اخذ مجوز بود. گفته بودند سقف بالای ۶ متر مانعی نیست که سقف ما ۷ متر است.

ظرفیت را گفتند کم کنید که ما ظرفیت ۳ هزار نفری داخل امامزاده را به ۳۰۰ نفر کاهش دادیم و خواهران کاملاً در فضای باز هستند.

امکان انتقال جلسه به فضای باز خیابان را نداریم؛ زیرا محل تردد است بنابراین تصمیم شد جلسه امروز آخرین جلسه این هیأت باشد و تنها همان جلسه هیأت میثاق با شهدا را داشته باشیم.

در پی این اقدام توهین‌ها و ناسزاگویی‌هایی در فضای مجازی به این مداح اهل بیت (ع) شد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر