کد خبر: ۱۶۸۱
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
شهرداری تهران آماده هست همه سوله‌های مدیریت بحران را برای واکسیناسیون عمومی در اختیار بگذارد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران از اعلام آمادگی شهرداری تهران برای در اختیار قرار دادن سوله‌های مدیریت بحران برای واکسیناسیون همگانی خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز چمران گفت: شهرداری امکانات خوبی در این زمینه دارد و نیرو‌های خوبی هم دارد و امیدواریم با برنامه ریزی مناسب و استفاده از این ظرفیت‌ها واکسیناسیون عمومی مردم سریعتر و مناسب‌تر صورت گیرد.

مهدی چمران در چهارمین جلسه شورای شهر تهران گفت: در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی قرار داریم و امیدواریم در این ماه هم بیاموزیم و هم راه بازگشت خود به مسیر حق و سید الشهدا را هموار کنیم.

سوله‌های مدیریت بحران تهران برای واکسیناسیون آماده است

وی ادامه داد: دیروز مرکز واکسیناسیون منطقه ۱۶ برای کارکنان شهرداری افتتاح شد و امیدواریم هر چه سریعتر همه کارکنان شهرداری تهران به ویژه افرادی که در معرض تماس بیشتر با مردم هستند واکسینه شوند و البته برنامه ریزی شده همه کارکنان شورا نیز در مکان دیگری در برنامه واکسیناسیون قرار بگیرند.

رییس شورای اسلامی شهر تهران افزود: شهرداری تهران آماده هست همه سوله‌های مدیریت بحران را برای واکسیناسیون عمومی در اختیار بگذارد تا از تشکیل صف‌های طولانی در مراکز واکسیناسیون جلوگیری شود و روند واکسیناسیون هر چه سریعتر انجام گیرد.

وی تاکید کرد: شهرداری امکانات خوبی در این زمینه دارد و نیرو‌های خوبی هم دارد و امیدواریم با برنامه ریزی مناسب و استفاده از این ظرفیت‌ها واکسیناسیون عمومی مردم سریعتر و مناسب‌تر صورت گیرد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر