کد خبر: ۲۶۷۳
۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۵
علیرضا زاکانی در احکامی جداگانه معاونان برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا، حمل و نقل و ترافیک و فنی عمران شهرداری تهران، هماهنگی امور مناطق، خدمات شهری و محیط زیست و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران را منصوب کرد.

شهردار تهران در احکامی جداگانه معاونان برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا، حمل و نقل و ترافیک و فنی عمران شهرداری تهران، هماهنگی امور مناطق، خدمات شهری و محیط زیست و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران را منصوب کرد.

انتصابات جدید در شهرداری تهران

به گزارش اکوپل نیوز، علیرضا زاکانی در احکامی جداگانه لطف‌الله فروزنده را به سمت معاونت برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا، سید مجتبی شفیعی را به سمت معاونت حمل و نقل و ترافیک و عباس شعبانی را به سمت معاونت فنی و عمران، جلال بهرامی به سمت معاون خدمات شهری و محیط زیست، حسین نظری معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری و عبدالمطهر محمدخانی را به عنوان رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری، شهرداری تهران منصوب کرد.

شهردار تهران همچنین در احکام دیگری محمدجواد تاجیک را به عنوان «مشاور و دستیار شهردار» و سیدمناف هاشمی را به سمت «مشاور در امور ارتقا کیفیت شاخص‌های زیست محیطی و دستیابی به هوای پاک»، صفا صبوری دیلمی را به سمت «مشاور در امور متناسب‌سازی ابنیه و محیط‌های شهری» منصوب کرد.

در بخشی از حکم شهردار تهران آمده است: «امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در راستای تحقق چشم‌انداز «تهران، کلانشهر الگوی جهان اسلام» ضمن تعامل موثر با معاونان و مدیران شهرداری موجبات ارتقا کارآمدی شهرداری و خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید.»

بر اساس این گزارش، دو نفر از مشاورانی که زاکانی منصوب کرده است، معاونان شهردار پیشین تهران بوده‌اند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر