کد خبر: ۲۷۵۱
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
بناست با توسعه واکسیناسیون، کاهش ابتلا و روند فوتی ناشی از کرونا محدودیت‌ها را هوشمند اعمال کنیم و محدودیت‌های کلی را برداریم.

وزیر کشور گفت: بناست با توسعه واکسیناسیون، کاهش ابتلا و روند فوتی ناشی از کرونا محدودیت‌ها را هوشمند اعمال کنیم.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایسنا، احمد وحیدی در فرودگاه خرم آباد بیان کرد: لرستان دارای ظرفیت‌های بسیاری برای توسعه و نیازمند کار و تلاش بسیاری برای استفاده از این توانمندی‌ها است.

وزیر کشور: محدودیت‌های کلی کرونایی برداشته می‌شود

وی با بیان اینکه در هر دوره‌ای عده‌ای منصوب می‌شوند و فعالیت عده‌ای نیز به پایان می‌رسد، گفت: کار‌های خوبی توسط استاندار قبلی انجام شده است که امیدواریم کار‌های مهم دیگری توسط استاندار جدید اجرایی شود.

وزیر کشور اضافه کرد: لرستان نیاز به کار زیاد دارد، منابع و ظرفیت‌های بسیار بزرگی در استان موجود است و کم و کاستی‌هایی هم هست که باید با همت برطرف شود.

وی خاطرنشان کرد: لرستان ظرفیت‌های کشاورزی، دامپروری، گردشگری، تاریخی و صنعتی بسیار زیادی دارد که باید بیش از پیش استفاده شود تا بتوان با فعال کردن همه این ظرفیت‌ها بیکاری استان را کاهش داد.

وحیدی همچنین با اشاره به طرح هوشمندسازی محدودیت‌های کرونایی گفت: بناست با توسعه واکسیناسیون، کاهش ابتلا و روند فوتی ناشی از کرونا محدودیت‌ها را هوشمند اعمال کنیم و محدودیت‌های کلی را برداریم.

وزیر کشور افزود: قرار است این برنامه به صورت پایلوت اجرا و سپس عمومی شود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر