کد خبر: ۲۸۵۸
۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
آتش نشانی تهران طی سه یا چهار سال گذشته فقط یکبار مجوز جذب نیرو داشته است.

در حال حاضر در برخی از شیفت‌ها و ایستگاه‌ها ما نیرو کم داریم؛ به خصوص از زمانی که بیماری کرونا شایع شد با این معضل بیش از پیش رو به رو بوده ایم؛ چرا که پیش می‌آمد برخی از پرسنل دچار کرونا شوند و تعداد آتش نشانان حاضر در ایستگاه کمتر از حالت عادی باشد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از کمبود نیرو در آتش نشانی تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفتگو با ایسنا، در خصوص کمبود نیرو‌های آتش نشانی تهران اظهار کرد: با توجه به افتتاح ایستگاه‌های جدید در سال‌های اخیر و بازنشستگی‌هایی که صورت گرفته است به نظر می‌رسد که نیاز به تعداد نیروی آتش نشان بیشتری داشته باشیم.

آتش نشانی

وی ادامه داد: آتش نشانی تهران طی سه یا چهار سال گذشته فقط یکبار مجوز جذب نیرو داشته است.

سخنگوی آتش نشانی تهران تاکید کرد: در حال حاضر در برخی از شیفت‌ها و ایستگاه‌ها ما نیرو کم داریم؛ به خصوص از زمانی که بیماری کرونا شایع شد با این معضل بیش از پیش رو به رو بوده ایم؛ چرا که پیش می‌آمد برخی از پرسنل دچار کرونا شوند و تعداد آتش نشانان حاضر در ایستگاه کمتر از حالت عادی باشد. البته این کمبود نیرو تاثیری در روند عملیات یا کیفیت خدمت رسانی نشده است، اما فشار کاری بیشتری به آتش نشانان وارد شده است.

ملکی افزود: آتش نشانی تهران با کمبود نیرو مواجه است و طی سال‌های گذشته فقط یک بار نیرو جذب کردیم که به تازگی در حال اضافه شدن به چرخه شیفت هستند.

وی گفت: حتما نیاز است که برای این موضوع مساعدت شود و آتش نشانی تهران بتواند کمبود نیروی خود را جبران کند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر