کد خبر: ۲۸۹۲
۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
طرح تقسیط جرایم معوق از ۱۲ ماه به ۱۸ ماه ارتقا یافته و این امکان فراهم شده که مالکان وسایط نقلیه توقیفی و رسوبی در بازه زمانی ۱۸ ماهه جرایم معوق را به صورت تقسیطی و تدریجی پرداخت کنند.

فرمانده نیروی انتظامی از افزایش زمان پرداخت اقساطی جرائم رانندگی از ۱۲ به ۱۸ ماه خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز، سردار حسین اشتری از تلاش مضاعف پلیس برای افزایش خدمات انتظامی توامان با تسهیل و تسریع امور با تکیه بر فناوری‌های هوشمند به منظور توسعه امنیت پایدار خبر داد و گفت: همزمان با گرامیداشت هفته ناجا در سال جاری و به منظور کاهش پیامد‌های اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا و کمک به هموطنان، تمهیدات ویژه‌ای به منظور ترخیص خودرو‌های توقیفی و رسوبی که فاقد دستور قضایی یا عدم تصادف منجر به جرح و فوت باشند، از پارکینگ‌های سراسر کشور پیش‌بینی شده است و مالکان و متصرفان این دسته از وسایل نقلیه می‌توانند با در دست داشتن مدارک و مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ از این تسهیلات ویژه بهره‌مند شوند.

مدت زمان پرداخت قسطی جرائم رانندگی افزایش یافت

اشتری با بیان اینکه با تلاش‌های پلیس این امکان فراهم شد هزینه نگهداری وسایل نقلیه در پارکینگ‌ها که مربوط به بخش خصوصی است مطابق با تعرفه‌های سال ۹۴ محاسبه و دریافت شود، گفت: طرح ترخیص وسایل نقلیه توقیفی، شامل خودرو‌هایی که به دلیل عدم رعایت محدودیت‌های کرونایی جریمه و توقیف شده‌اند نیز می‌شود.

فرمانده ناجا ادامه داد:‌ طرح تقسیط جرایم معوق از ۱۲ ماه به ۱۸ ماه ارتقا یافته و این امکان فراهم شده که مالکان وسایط نقلیه توقیفی و رسوبی در بازه زمانی ۱۸ ماهه جرایم معوق را به صورت تقسیطی و تدریجی پرداخت کنند که اتخاذ این سیاست و تدبیر به منظور کمک به حال و رفاه مردم در شرایط کرونایی حال حاضر و کاهش فشار‌های اقتصادی ناشی از این شرایط است.

اشتری همچنین با گفت: دستور عدم توقیف خودرو‌ها با بیش از سه میلیون تومان جریمه را نیز در بازه زمانی گرامیداشت هفته ناجا به پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ابلاغ و اعلام کردیم.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر