کد خبر: ۳۳۹۲
۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹
ثبت نام فروش فوق العاده محصولات سایپا از ساعت ۱۵ امروز دوشنبه ۳ آبان آغاز می‌شود و به مدت دو روز ادامه دارد.

گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ثبت‌ نام فروش فوق‌ العاده محصولات این گروه خودروسازی از ساعت ۱۵ امروز دوشنبه ۳ آبان آغاز می‌شود و به مدت دو روز ادامه دارد.

به گزارش اکوپل نیوز، ۵ محصول این خودروسازی در طرح فروش فوق‌ العاده آبان عرضه می‌شود که متقاضیان می‌توانند از امروز به مدت دو روز در این طرح ثبت‌ نام کنند. برندگان قرعه‌ کشی این طرح حداکثر تا ۹۰ روز خودرو خود را دریافت خواهند کرد.

۳ آبان؛ آغاز فروش فوق‌العاده ۵ محصول سایپا

در این طرح خودروی کوئیک با گیربکس معمولی و رینگ فولادی به قیمت ۱۴۱ میلیون و ۱۶۲ هزار تومان، خودروی کوئیک آر با گیربکس معمولی در دو رنگ سفید مشکی و سفید قرمز به قیمت ۱۴۹ میلیون و ۴۱۶ هزار تومان و در رنگ سفید به قیمت ۱۴۲ میلیون و ۵۳۷ هزار تومان، خودروی تیبا ۲ با رینگ فولادی با قیمت ۱۳۶ میلیون و ۵۱۹ هزار تومان و خودروی سایپا ۱۵۱ به قیمت ۱۲۵ میلیون تومان عرضه می‌شود.

متقاضیان می‌توانند با ورود به سامانه فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند.

البته متقاضیانی که از خردادماه سال گذشته تاکنون به منظور شرکت در روش فروش فوق‌العاده، پیش فروش یک ساله و پیش فروش مشارکت در تولید به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده و از منتخبان این طرح‌ها نبوده‌اند نیازی به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر