کد خبر: ۳۵۸۲
۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسات کمیسیون صنایع مجلس قول داده که ایده‌ای را برای سامان‌دهی بازار خودرو‌های داخلی به کمیسیون صنایع و معاون مجلس بیاورد.

رئیس کمیسیون صنایع مجلس و معادن مجلس گفت: وزیر صمت قول داده که ایده‌ای را برای ساماندهی بازار خودرو‌های داخلی به کمیسیون صنایع و معاون مجلس بیاورد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایسنا، عزت اله اکبری تالارپشتی با اشاره با افزایش قیمت خودرو‌های داخلی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسات کمیسیون صنایع مجلس قول داده که ایده‌ای را برای سامان‌دهی بازار خودرو‌های داخلی به کمیسیون صنایع و معاون مجلس بیاورد.

قول وزیر صنعت برای خلق ایده‌ای جدید برای ساماندهی بازار خودرو

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا در این ایده قرعه‌ کشی فعلی خودرو ادامه خواهد یافت، گفت: این موضوع جزئی است و بیشتر مربوط به سیاست‌های اجرایی دولت و وزارت خانه است. باید از خودشان در این خصوص بپرسید.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: ما هیچ گاه ناامید نبودیم. با تلاش و برنامه‌ریزی، هر مشکلی حل خواهد شد. امیدوارم دولت برنامه خوبی در خصوص سامان دهی بازار خودروی داخلی داشته باشد و نگرانی مردم در این حوزه را رفع کند.

تالارپشتی در پایان در خصوص زمان ارائه برنامه سامان‌دهی بازار خودرو از سوی وزارت صمت به مجلس گفت: باید طی هفته‌های آتی این برنامه ارائه شود. ما قول این موضوع را گرفته‌ایم.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر