کد خبر: ۳۵۹۱
۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
اگر نگوییم خود بازرسان جاسوس هستند، اما بی شک از داده‌ها و اطلاعات آن‌ها جاسوسان علیه کشورمان استفاده می‌کنند چرا که بسیاری از کارشناسان و کارکنان آژانس اتباع آمریکا و اسرائیل هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آژانس بین المللی انرژی اتمی و سایر مجامع بین المللی بر اساس مناسبات شکل گرفته در دنیا تحت نفوذ جریانات صهیونیستی، آمریکایی است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از خانه ملت، فریدون عباسی اظهار داشت: نتایج بازرسی‌های بازرسان آژانس بین المللی در بستری بارگزاری می‌شود که خبرگان مورد تایید آژانس به آن دسترسی دارند که عمدتاً ملیت غربی دارند بنابراین تاکید بر این است که همه جا مورد بازرسی رسمی قرار نگیرد.

وی افزود: باید این را در نظر داشته باشیم هر گونه اطلاعاتی از کشور خارج شود می‌تواند برای دشمنان ما مورد استفاده قرار گرفته و حاوی پیام‌هایی برای آن‌ها باشد، و اتفاقی که برای نطنز افتاد رخ دهد، لذا باید در قسمت‌های حساس و تأسیسات حیاتی خود دائم تغییراتی ایجاد کنیم تا اطلاعات بازرسان به روز نباشد.

جاسوس‌ها از اطلاعات بازرسان آژانس علیه ایران استفاده می‌کنند

نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر نگوییم خود بازرسان جاسوس هستند، اما بی شک از داده‌ها و اطلاعات آن‌ها جاسوسان علیه کشورمان استفاده می‌کنند چرا که بسیاری از کارشناسان و کارکنان آژانس اتباع آمریکا و اسرائیل هستند یا توسط آن‌ها تطمیع شده اند بر همین اساس ما نباید امنیت کشور را به اطلاعاتی که در آژانس ثبت می‌شود گره بزنیم.

وی تاکید کرد: آژانس بین المللی انرژی اتمی برای کشوری مثل ایران قابل اعتماد نیست و ما، چون تحت فشار‌های متعدد و تحریم‌های مختلف هستیم باید حفاظت‌های سخت گیرانه‌ای را انجام دهیم همینطور از دانشمندان خود نیز باید محافظت کنیم چرا که هر فردی که دارای پتانسیل خدمت باشد، اقدام به حذف فیزیکی می‌کنند.

عباسی تصریح کرد: آژانس بین المللی انرژی اتمی و سایر مجامع بین المللی بر اساس مناسبات شکل گرفته در دنیا تحت نفوذ جریانات صهیونیستی، آمریکایی است و مقر آن‌ها هم در کشور‌های غربی است و کنترل آن بر دست دستگاه‌های امنیتی غربی است و بیشترین کارمندان آن را هم همین کشور‌ها تامین می‌کنند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر