کد خبر: ۳۸۴۶
۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
تا ظهر روز دوشنبه، ۱۰۴۳ چادر در میان آسیب دیدگان توزیع و ۲۲۲ چادر نیز در محل‌های ایمن برپا شده است تا شهروندان بتوانند در آرامش کامل روز‌های آتی را سپری کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه اسکان اضطراری زلزله زدگان هرمزگانی آغاز شده، از توزیع و برپایی ۱۲۶۵ چادر در شهر‌های مختلف استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از جمعیت هلال احمر، کریم همتی در خصوص اقلام توزیع شده و خدمات ارائه شده به زلزله زدگان هرمزگانی گفت: هماهنگی جهت تجهیز اماکن عمومی و ورزشگاه‌ها برای اسکان اضطراری با مدیریت بحران استانداری نخستین اقدامی بود که در راستای اسکان اضطراری روز گذشته انجام شد.

وی افزود: آغاز توزیع اقلام زیستی برای اسکان اضطراری خانوار‌های روستایی و استقرار خانوار‌های بخش فین در اماکن عمومی نیز با بهره گیری از نیرو‌های هلال احمر همچنان ادامه دارد و تلاش می‌شود تا کلیه زلزله زدگان تحت پوشش قرار گیرند.

کریم همتی: ۱۲۶۵ چادر برای زلزله‌ زدگان هرمزگان توزیع و برپا شد

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: از صبح امروز نیز توزیع بسته‌های غذایی در بین آسیب دیدگان آغاز شد و تا این لحظه ۱۱۲ محموله غذایی ۷۲ ساعته در اختیار خانواده‌ها قرار گرفته است و توزیع این بسته‌های غذایی نیز تداوم دارد.

همتی ادامه داد: چادر‌ها و بسته‌های غذایی در گیشان غربی، آب شیرین، ذرتو بالا و پایین، چلو، گهره، قطب آباد، قره چاه، سرزه، رضوان، فین، رودشور، چاه کل، دره گز و بندرعباس توزیع شده است و سایر نقاطی که به بسته‌های غذایی و اسکان اضطراری نیاز دارند نیز شناسایی شده است و تمامی نیازمندی آن‌ها تامین خواهد شد.

رئیس جمعیت هلال احمر در خصوص اسکان اضطراری زلزله زدگان هرمزگانی توضیح داد: تا ظهر روز دوشنبه، ۱۰۴۳ چادر در میان آسیب دیدگان توزیع و ۲۲۲ چادر نیز در محل‌های ایمن برپا شده است تا شهروندان بتوانند در آرامش کامل روز‌های آتی را سپری کنند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر