کد خبر: ۵۰۴۴
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲
قطعا سازمان هواپیمایی کشوری با این رویه که با منافع مردم هم تضاد دارد، مخالف است و از روش‌های قانونی و نظارت تلاش می‌کند این رویه را اصلاح کند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: این سازمان با تعیین کف قیمت فروش بلیت هواپیما مخالف است و این رویه را اصلاح خواهیم کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از صدا و سیما، میر اکبر رضوی با اشاره به اینکه برخی شرکت‌های هواپیمایی در روز‌های گذشته تلاش کرده اند با تعیین کف قیمت بلیت هواپیما، از فروش بلیت با قیمت کمتر جلوگیری کنند، افزود: قطعا سازمان هواپیمایی کشوری با این رویه که با منافع مردم هم تضاد دارد، مخالف است و از روش‌های قانونی و نظارت تلاش می‌کند این رویه را اصلاح کند.

سازمان هواپیمایی با تعیین کف قیمت فروش بلیت هواپیما مخالف است

این در حالی است که رئیس سازمان هواپیمایی کشوری هفتم آذر ماه به یکی از خبرگزاری‌ها گفته بود: اینگونه نیست که شرکت‌های هواپیمایی بلیت پرواز‌های خود را تنها در سقف نرخی مشخص شده عرضه کنند و بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته نرخ‌ها شناور است.

البته اگر چنانچه مانند روز‌های گذشته شرکتی قیمت بلیت پرواز خود را پایین‌تر از حداقل نرخ تعیین شده عرضه کند نیز به او تذکر می‌دهیم چرا که باید منفعت مردم و منفعت سازمانی هر دو با هم دیده شود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر