کد خبر: ۵۱۵۰
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
«اولین رویداد شناسایی شیوه‌های خلاقانه و اثرگذار در تبیین و ترویج عفاف و حجاب در استان تهران» به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار می‌شود.

«اولین رویداد شناسایی شیوه‌های خلاقانه و اثرگذار در تبیین و ترویج عفاف و حجاب در استان تهران» به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار می‌شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، روح‌ الله عبداللهی رئیس روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری «اولین رویداد شناسایی شیوه‌های خلاقانه و اثرگذار در تبیین و ترویج عفاف و حجاب در استان تهران» به همت این اداره کل و با مشارکت مدرسه راهبری علم و عمل و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و برادران استان تهران خبر داد.

رویداد «شناسایی شیوه‌های خلاقانه در تبیین عفاف و حجاب» برگزار می‌شود

وی اظهار داشت: اولین رویداد شناسایی شیوه‌های خلاقانه و اثرگذار در تبیین و ترویج عفاف و حجاب در استان تهران توسعه فعالیت‌های پیشگیرانه از بی‌بندوباری جنسی و رفع آسیب‌های بی‌حجابی و بی‌عفتی در استان تهران، جلب مشارکت‌های حداکثری و ارتقا مسئولیت اجتماعی در موضوع عفاف و حجاب در پیشگیری آسیب‌های اخلاقی، شناسایی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل فعالین در موضوع عفاف و حجاب و توانمندسازی و ساماندهی مشارکت فعالین در جهت ارتقای کیفیت ترویج و تبیین حجاب و عفاف و دستیابی به الگوی مشارکت اخلاق اجتماعی برگزار می‌شود.

رئیس روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: علاقه‌مندان، فعالان، پژوهشگران، محققان، سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن‌ها)، کانون‌های فرهنگی و تبلیغی، تشکل‌های دینی و مذهبی و خیرین فعال در این حوزه می‌توانند، حداکثر تا اول بهمن‌ماه سال جاری طرح‌های خود را در چهار سرفصل فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی (کارآفرینی) و فراغتی در قالب‌های هنری، تبیینی، رسانه و فضای مجازی، فن آورانه (تولید نرم‌افزار و پلت‌فرم) به دبیرخانه رویداد در لینک ثبت‌نام به آدرس: http://poll.whc.ir /۵۵۶۴۸۵ و یا به تهران، بلوار کشاورز، خیابان نادری، خیابان حجت دوست، پلاک ۵۶ مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران استان تهران ارسال کنند.

گفتنی است از طرح‌های برگزیده علاوه بر اهدای تندیس، لوح تقدیر و حمایت مادی و معنوی به‌عنوان مدل اجرایی مؤثر در جهت کنترل و کاهش آسیب‌های حوزه عفاف و حجاب بهره‌برداری خواهد شد.

رویداد «شناسایی شیوه‌های خلاقانه در تبیین عفاف و حجاب» برگزار می‌شود

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر