کد خبر: ۶۰۵۸
۰۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۳
عامل پخش صوت حاوی محتوای سخیف و هنجارشکنانه علیه مسئولان نظام شامگاه ۲۰ بهمن ماه سال جاری در بازار رضا (ع) مشهد دستگیر شد.

سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی در اطلاعیه‌ای از دستگیری عامل پخش صوت سخیف و هنجارشکنانه علیه مسوولان نظام در بازار رضا (ع) مشهد از سوی پاسداران گمنام امام زمان سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز، روابط عمومی سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی در این اطلاعیه افزود: با اقدامات دقیق و پیچیده اطلاعاتی، فنی و عملیاتی پاسداران گمنام امام زمان سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی، عامل پخش صوت حاوی محتوای سخیف و هنجارشکنانه علیه مسئولان نظام شامگاه ۲۰ بهمن ماه سال جاری در بازار رضا (ع) مشهد که از عوامل گروهک پلید و جنایت کار منافقین است، دستگیر شد.

عامل پخش صوت هنجار شکنانه در بازار رضا (ع) مشهد دستگیر شد

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بنا بر مستندات کشف شده از محل اختفای نامبرده، این فرد در صدد انجام اقدامات ضد امنیتی و هنجارشکنانه دیگری نیز بوده که در تور اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) گرفتار آمده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی سپاه استان خراسان رضوی برادر فرد دستگیر شده از منافقین به هلاکت رسیده در عملیات مرصاد بوده است.

این اطلاعیه در پایان تاکید کرده است: پاسداران گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه در تعامل و هم افزایی با سایر نهاد‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور و همکاری و همراهی ملت ایران، با آمادگی کامل هر گونه اقدام ضد امنیتی و هنجار شکنی علیه ارزش‌های انقلابی و ملی را رصد و قاطعانه با آن برخورد می‌کند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر