کد خبر: ۶۳۵۳
۱۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹
ایران خودرو با اعلام توقف تولید دو محصول پژو ۴۰۵ و سمند تا پایان سال ۱۴۰۱، افزایش عرضه محصولات جدید از جمله تارا را در برنامه‌های خود قرار می‌دهد.

در پی بازدید سرزده رییس جمهوری از پارکینگ‌های خودرو‌های دارای کسری قطعه و خطوط تولید و با دستور ایشان، گروه صنعتی ایران خودرو متعهد به کاهش تعداد خودرو‌های ناقص به میزان متعارف حداکثر تولید تجمیعی دو هفته خود شد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایکوپرس، آیت الله رییسی، در بازدید از پیش اعلام نشده از پارکینگ‌های خودرو‌های ناقص و خطوط تولید ایران خودرو، ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی کارگران این خودروساز، بر تسریع در تکمیل خودرو‌های دارای کسری قطعه تاکید کردند.

بر همین اساس، گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه روند کاهشی و تکمیل خودرو‌های دارای کسری قطعه و کاهش تعداد آن به ۴۰ هزار دستگاه تا پایان سال، متعهد به کاهش این خودرو‌ها به آمار حداکثر دو هفته تعداد تولید خود شد.

تولید دو خودرو پژو ۴۰۵ و سمند تا پایان سال 1401 متوقف می‌شود

ضرورت ارتقای کیفیت قطعات خودرو و محصولات گروه صنعتی ایران خودرو نیز از دیگر محور‌های مورد تاکید رییس جمهوری محترم بود که گروه صنعتی ایران خودرو خود را متعهد به اجرای برنامه‌های بهبود این حوزه دانسته و بر ارتقای کیفیت قطعات و افزایش رضایت مشتریان در حوزه خدمات پس از فروش تاکید می‌کند.

توسعه محصول و عرضه محصولات جدید و به‌روز نیز از محور‌های مهم مورد تاکید رییس جمهوری محترم بود که بر این اساس گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام توقف تولید دو محصول پژو ۴۰۵ و سمند تا پایان سال آینده، افزایش عرضه محصولات جدید از جمله تارا و همچنین تسریع در اتمام فعالیت‌های توسعه و عرضه محصول در حال طراحی K ۱۲۵ تا پایان سال آینده را در برنامه‌های خود قرار می‌دهد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر