کد خبر: ۷۷۰۵
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۰
فرمانده کل سپاه پاسداران:
سلاح کشتار جمعی بر طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب در منطق اسلام جایگاهی ندارد، بی شک این بیان ایشان یک تاکتیک نیست بلکه دستور اسلام است.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: کینه آمریکایی‌ها نسبت به سپاه پاسدران انقلاب اسلامی و بغض آن‌ها به این نیروی انقلابی مسئله‌ای واقعی و موضوعی تمام نشدنی است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از صدا و سیما، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی عصر پنجشنبه در مراسم اختتامیه مسابقات سراسری قرآن کریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی با اشاره به تصویب دومین طرح ضد ایرانی سنای آمریکا با هدف ممانعت از رفع تحریم‌های سپاه افزود: کینه آمریکایی‌ها نسبت به سپاه و بغض آن‌ها به ما کاملا طبیعی است و تصمیم سنای آمریکا برای ما موضوع مهمی نیست. کینه و بغض آمریکایی‌ها نسبت به سپاه مسئله‌ای تمام نشدنی

وی همچنین با اشاره به اینکه سلاح کشتار جمعی بر طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب در منطق اسلام جایگاهی ندارد گفت: بی شک این بیان ایشان یک تاکتیک نیست بلکه دستور اسلام است.

سلاح کشتار جمعی بر طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب در منطق اسلام جایگاهی ندارد

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود:، ولی فقیه این چنین در مواجهه با قدرت‌های بزرگ که سلاح هسته‌ای دارند، موضع می‌گیرد و برای رعایت آیات الهی سلاح کشتار جمعی را منع می‌کند، این‌ها نشان دهنده تربیت یافتگی ایشان در محضر قرآن است.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی گفت: سپاه پاسدران انقلاب اسلامی باید همواره تجلیگاه قرآن و حافظ آن باشد، همانطورکه پاسداران به دنبال پیاده‌سازی عدل و جهاد در مسیر خداوند هستند.

او افزود: پاسداران از خطوط الهی حمایت می‌کنند، بنابراین سپاه باید قرآن را خوب بشناسد و سپاه باید عامل و آگاه به انفاق، جهاد، احکام، عبادات و معاملات باشد که همه در قرآن است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسدران انقلاب اسلامی هم در پاسخ به سئوال خبرنگار ما درباره مصوبه سنای آمریکا برای باقیماندن نام سپاه در لیست تروریستی گفت: ما نگاهمان به زبان دشمن نیست بلکه عملکرد و رفتار دشمن را دنبال می‌کنیم و انتظار نداریم که آمریکایی‌های جنایتکار و صهیونیست‌های کودک کش از ما تعریف کنند.

سردار پاسدار علیرضا تنگسیری افزود: قطعا این افتخار است برای ما که دشمنان اسلام محافظین و پاسداران انقلاب اسلامی مورد قبولشان نباشند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر