کد خبر: ۷۸۳۵
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶
احتمالا بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتبال تا آخر هفته مشخص شود که امور بین الملل با جدیت دنبال برنامه ریزی این مسابقات است.

سرپرست فدراسیون فوتبال می‌گوید امور بین الملل با جدیت دنبال برنامه ریزی مسابقات تدارکاتی برای تیم ملی فوتبال است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی در حاشیه مجمع انتخابات هیات فوتبال استان اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علی دایی افتخار فوتبال ایران است و بازگشت دوباره دایی به عرصه مربیگری بستگی به تصمیم خودش دارد.

میرشاد ماجدی: تکلیف بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتبال تا آخر هفته مشخص شود

وی با اشاره به اینکه دنیا در مراسم قرعه کشی جام جهانی قطر به خاطر احترام به این اسطوره ایستاد و ما در این مراسم احساس غرور کردیم که چنین شخصیتی ایرانی است.

سرپرست فدراسیون فوتبال ایران گفت: احتمالا بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتبال تا آخر هفته مشخص شود که امور بین الملل با جدیت دنبال برنامه ریزی این مسابقات است. حضور بانوان در ورزشگاه از قبل وجود داشته و با تکمیل زیرساخت‌ها در برخی ورزشگاه‌ها این امر ساماندهی می‌شود.

ماجدی گفت: در صورت دریافت پاداش و پول‌های فدراسیون فوتبال از فیفا زمینه کمک به رشد و توسعه فوتبال به ویژه در استان‌های کم برخوردار فراهم می‌شود.

سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: اردبیل چهره‌های بزرگی در فوتبال همچون علی دایی و کریم انصاریفرد و علی قلی زاده دارد و برای تیم داری اردبیل هم حمایت‌های لازم انجام می‌شود.

سرپرست فدراسیون فوتبال به برگزاری مناسب مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان اردبیل اشاره کرد و گفت: مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان اردبیل در چارچوب قانونی برگزار شد و هیچ گونه ایراد و اشکالی بر روند آن وجود ندارد.

رئیس کمیته امور استان‌های فدراسیون فوتبال نیز فرآیند ثبت نام مجمع انتخاباتی هیات فوتبال اردبیل را قانونی خواند.

طهمورث حیدری گفت: برگزاری این مجمع در اردبیل با حضور تمامی اعضای مجمع تشخیص از توجه و استقبال اعضا از اعتلای فوتبال این استان دارد.

صمدنوتاش رئیس هیات فوتبال استان اردبیل هم از اجرای برنامه‌های تحول آفرین در فوتبال استان باحمایت فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان و مسئولان استان و پیشکسوتان در دوره جدید فعالیت خود خبر داد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر