کد خبر: ۷۸۵۷
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱
داوطلبان، امدادگران، پرسنل و جوانان جمعیت هلال‌ احمر در آستانه آغاز دومین قرن فعالیت این جمعیت با رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

نماینده، ولی فقیه در جمعیت هلال‌ احمر، رئیس جمعیت، دبیرکل، جمعی از اعضای داوطلب، امدادگران، جوانان و دیگر مسئولان و اعضای هلال‌ احمر به مناسبت یکصدمین سالروز تاسیس این جمعیت در ایران، با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از جمعیت هلال احمر؛ آیین تجدید میثاق با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی (ره) به مناسبت گرامیداشت یکصدمین سال تاسیس جمعیت هلال احمر ایران با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی تولیت حرم مطهر امام خمینی (ره)، دکتر پیرحسین کولیوند، حجت الاسلام و المسلمین معزی و دکتر یعقوب سلیمانی ظهر امروز در محل مرقد مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

تجدید میثاق اعضاء و مسئولان هلال احمر با آرمان‌های امام خمینی (ره)

یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال احمر در این آیین گفت: امروز داوطلبان، امدادگران، پرسنل و جوانان جمعیت هلال‌ احمر در آستانه آغاز دومین قرن فعالیت این جمعیت با رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کنند.

وی افزود: بیش از ۴۳ سال است که با تفکر حضرت امام خمینی (ره) کشور در برابر بی‌عدالتی‌ها ایستادگی کرد و امروز بار دیگر با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق می‌کنیم تا بتوان در این مسیر سخت گام‌های مستحکم برداشته و با رهنمود قرار دادن بیاینیه گام دوم انقلاب اسلامی به اهداف تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری نزدیک شویم.

دبیرکل جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: امروز جوانان همچون ایام اوایل انقلاب اسلامی وظیفه‌ای سنگین برعهده دارند و موتور محرک نظام برای توسعه و پیشبرد اهداف هستند و با اتکا به رهنمود‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی می‌توان مسیر صحیح را پیمود.

گزارش خطا
برچسب ها: هلال احمر
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر