کد خبر: ۷۸۵۹
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸
همه استان‌ها در امنیت کامل هستند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وزیر کشور تأکید کرد که هیچ قلم کالایی تا قبل از اجرا شدن طرح توزیع عادلانه یارانه نباید گران شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایرنا، احمد وحیدی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: فعلا مصوبه خاصی درباره هیچ اقلامی صورت نگرفته و هیچ قلمی نمی‌تواند در این مسیر گران شود.

وزیر کشور ادامه داد: گرانی تا اجرا شدن طرح خلاف است و تعزیرات برخورد می‌کند و همه باید بر اساس چارچوب سازمان حمایت حرکت کنند.

وزیر کشور: هیچ ناامنی در خورستان و مرز‌های کشور وجود ندارد

وحیدی همچنین درباره وضعیت امنیتی مرز‌های کشور هم گفت: هیچ ناامنی در مرز‌های کشور وجود ندارد.

رئیس شورای امنیت کشور با رد مطالبی درباره ناامنی در خوزستان و برخی استان‌های مرزی ادامه داد: همه استان‌ها در امنیت کامل هستند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وحیدی درباره اقدامات برای جلوگیری از قاچاق کالا‌های اساسی گفت: سیاست‌ها ابلاغ شده و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و استانداران مرزی فعال هستند و با کسانی که به دنبال قاچاق کالا باشند یا بخواهند در کشور کمبود ایجاد کنند، برخورد می‌شود.

وزیر کشور درپاسخ به این سؤال که آیا به اتباع خارجی هم یارانه تعلق می‌گیرد؟ گفت: فعلاً در این مرحله به آنان یارانه تعلق نمی‌گیرد.

وحیدی درباره اختیارات جدید سازمان تعزیرات حکومتی هم گفت: آن‌ها می‌توانند حد جریمه‌ها را بالاتر ببرند و اجازه دارند هر واحد صنفی که تخلف‌کرده را پلمب کنند. این اختیارات خوبی است و بازدارندگی بهتری برای کسانی خواهد داشت که می‌خواهند تخلف کنند.

وزیر کشور تأکید کرد: همه باید در چارچوب مقررات رسمی که سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف‌کننده پیشنهاد می‌دهد و ستاد تنظیم بازار مصوب می‌کند، حرکت کنند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر