کد خبر: ۷۸۶۲
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰
بیمه ایران در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، ۲۰ فقره بیمه نامه عمر رایگان به زنان سرپرست خانوار اهدا کرد.

بیمه ایران در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، ۲۰ فقره بیمه نامه عمر رایگان به زنان سرپرست خانوار اهدا کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از بیمه ایران، حسن شریفی با اشاره به سوابق و اقدامات بیمه ایران در جهت ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، از جمله اهدای مبالغی بابت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، خرید دستگاه سی تی اسکن در فرآیند خدمت رسانی به بیماران کرونایی، حمایت از رانندگان قانون‌مدار و سایر مواردی که در سنوات اخیر بیمه ایران فعالانه به عنوان مسئولیت اجتماعی انجام داده، مشارکت بیمه ایران در این مراسم را یکی از بهترین اتفاقات برای شرکت دانست و گفت: امروز در ایفای مسئولیت اجتماعی خود، توانستیم به شکل واقعی، به بهترین و حقیقی‌ترین افراد جامعه که به عنوان جامعه هدف، سزاوارترین این افراد برای دریافت این نوع خدمات هستند، خدمات و بیمه نامه خود را ارائه نماییم.

مدیرعامل بیمه ایران به زنان سرپرست خانواده بیمه نامه عمر رایگان اهدا کرد

وی در ادامه افزود: امروز اگر ادعا کنم، شیرینی اهدای بیمه نامه به زنان سرپرست خانوار برای ما از اهدای مبالغ میلیارد تومانی هم بیشتر است، حرف گزافی نیست. بیمه ایران به عنوان تنها شرکت دولتی و به عنوان بزرگ‌ترین شرکت فعال در این حوزه، خدمت‌رسانی با کیفیت به آحاد مردم و جامعه را به عنوان هدف نهایی برای خود تعریف کرده و سعی نموده با توسعه دامنه خدمات خود، حمایت بیمه‌گذاران و مردم را جلب نماید.

مدیرعامل بیمه ایران در پایان تاکید کرد: خداوند متعال را شاکریم که توفیق ارائه خدمات بی منت و به روز و سریع به مردم عزیز را نصیب ما کرده است و در عرصه خدمت رسانی برای همه آرزوی موفقیت می‌کنم.

در ادامه، عباسعلی اویسی مدیرکل سازمان بهزیستی استان نیز در این مراسم ضمن تشکر از حضور مدیر عامل بیمه ایران و هیات همراه، جلسه مشترک با بیمه ایران را نقطه عطفی برای مشارکت این دو حوزه دانست و اظهار داشت: دیدار با مدیر عامل بیمه ایران و اتفاق امروز را نقطه عطف و فصل مشترک و نقطه شروع همکاری سازمان بهزیستی با بیمه ایران، به عنوان تنها و بزرگترین شرکت بیمه دولتی در عرصه صنعت می‌دانم.

وی همچنین، گزارش مختصری درخصوص وظایف سازمان بهزیستی ارائه کرد و گفت: وظیفه اصلی سازمان بهزیستی ارائه خدمات حمایتی مستمر، مستقیم و غیرمستقیم به خانواده‌های تحت پوشش اعم از زنان سرپرست خانوار، کودکان کار و معتادین متجاهر است.

بر اساس آمار، این سازمان ۱۵ هزار خانوار را به صورت غیرمستقیم به عنوان جامعه هدف پرداخت خدمات غیر مستقیم و غیر مستمر، تحت پوشش دارد.

اویسی همکاری و مشارکت با بیمه ایران را باعث خوشبختی دانست و اظهار امیدواری کرد که شراکت فی بیمه ایران و سازمان بهزیستی و تداوم این همکاری‌ها در آینده نزدیک منجر به امضای تفاهم نامه با بیمه ایران شود.

گزارش خطا
برچسب ها: بیمه ایران
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر