کد خبر: ۷۹۲۸
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸
یارانه‌ای که به بخش زیادی از مردم داده شده، بیشتر از هزینه‌های جدید خانوار است و البته دولت در تلاش است تا با فراهم کردن تمهیدات لازم هیچ هزینه اضافه‌ای به اکثریت مردم تحمیل نشود.

معاون اول رییس‌ جمهور ظهر امروز (شنبه) به منظور بررسی نحوه توزیع و قیمت کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم از بازار مواد پروتئینی و میدان میوه و تره بار شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از دولت، محمد مخبر در این بازدید که با همراهی استاندار تهران انجام شد، ضمن گفت و گوی صمیمانه با مردم و کسبه این بازار به طور مستقیم از چگونگی تغییر قیمت‌ها و فراوانی و توزیع کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم بویژه لبنیات، روغن، مرغ و تخم مرغ پس از اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه مطلع شد.

معاون اول رییس جمهور در این بازدید میدانی که بیش از دو ساعت به طول انجامید، پس از شنیدن مشکلات و درد و دل‌های مردم و اصناف مختلف با اطمینان بخشی نسبت به توزیع و فراوانی کالا‌ها در سطح کشور، دستورات لازم را برای حل مشکلات و درخواست‌های آنان صادر کرد.

معاون رییس جمهور: یارانه‌ای که به مردم داده شده، بیشتر از هزینه‌های خانوار است

مخبر در حاشیه این بازدید در گفت و گویی با خبرنگاران با اشاره به اثرات اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها بر زندگی مردم تاکید کرد: یارانه‌ای که به بخش زیادی از مردم داده شده، بیشتر از هزینه‌های جدید خانوار است و البته دولت در تلاش است تا با فراهم کردن تمهیدات لازم هیچ هزینه اضافه‌ای به اکثریت مردم تحمیل نشود.

وی درخصوص وضعیت توزیع و فراوانی کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم خاطر نشان کرد: برای تامین کالا‌های اساسی مردم مشکلی وجود ندارد و البته تغییر قیمت‌ها باعث شده که تقدم و تأخر در توزیع کالا‌های بوجود آید، اما ظرف روز‌های آینده به نقطه مطلوب خواهیم رسید.

معاون اول رییس‌جمهور ادامه داد: در حال حاضر در توزیع مرغ مشکلی نداریم و روغن نیز در سطح کشور در حال توزیع است و کالا‌های مورد نیاز مردم با فوریت در دسترس ایشان خواهد بود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر