کد خبر: ۷۹۳۱
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۹
علاوه بر اورهال قطار‌ها موضوع ارتقاء سیستم آن‌ها نیز مطرح است. به گونه‌ای که اگر این قطار‌ها اورهال شوند برخی از آن‌ها قابلیت آن را پیدا می‌کنند که تا ۲۰ سال دیگر در ناوگان خدمات رسانی کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو جزئیات قرارداد ۱۰۰ میلیون یورویی خرید تجهیزات و قطعات مترو را تشریح کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایسنا، مهدی شایسته اصل در مورد سرانجام خرید قطعات و تجهیزات مورد نیاز مترو، گفت: قرارداد ۱۰۰ میلیون یورویی با فاینانس خارجی نهایی شده است و بعد از انعقاد قرارداد می‌توانیم نسبت به خرید تجهیزات و قطعات مترو که ۸۰۰۰ میلیارد ریال نیاز دارد اقدام کنیم که کار آن نهایی شده است.

وی با بیان اینکه شرکت شهر آتیه بانک شهر لیست تجهیزات مورد نیاز ما را دریافت کرده و در حال بررسی خرید تجهیزات است، افزود: دقت داشته باشید که بر اساس نوع قطعه، ثبت سفارش و زمان ساخت، یک بازه زمانی برای تحویل وجود دارد که حدودا بین دو تا هشت ماه زمان لازم است.

قرارداد ۱۰۰ میلیون یورویی برای نونوار کردن مترو تهران

شایسته اصل با بیان اینکه بر اساس این قرارداد ۱۰۰ میلیون یورویی، با شرکت واگن سازی نیز در راستای تعمیر و ارتقاء قطار‌های دی سی و اورهال قطار‌ها اقدام خواهیم کرد، ادامه داد: علاوه بر اورهال قطار‌ها موضوع ارتقاء سیستم آن‌ها نیز مطرح است. به گونه‌ای که اگر این قطار‌ها اورهال شوند برخی از آن‌ها قابلیت آن را پیدا می‌کنند که تا ۲۰ سال دیگر در ناوگان خدمات رسانی کنند.

وی با تاکید بر اینکه این اقدامات کار‌های عقب مانده‌ای بود که به این دوره مدیریت شهری رسید، گفت: خوشبختانه با حمایت ویژه شهردار تهران، معاونین شهردار و اعضای شورای شهر شاهد انسجام و اتحاد برای کمک به سیستم مترو که حمل و نقل پاک است و روزانه یک و نیم تا دو میلیون سفر در آن انجام می‌شود، ایجاد شده است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر