کد خبر: ۷۹۳۲
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱
پدرام پاک آیین با حکم وزیر بهداشت به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دستیار رسانه‌ای وزیر منصوب شد

وزیر بهداشت در حکمی پدرام پاک آیین را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دستیار رسانه‌ای خود منصوب کرد.

«پدرام پاک آیین» سرپرست وابط عمومی وزارت بهداشت شد

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از وبدا، در متن حکم بهرام عین‌ اللهی خطاب به پدرام پاک آیین آمده است: «خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطا فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده به عمل آید.

در این راستا و با توجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان " سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و دستیار رسانه‌ای اینجانب" منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمایید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیرو‌های متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.»

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر