کد خبر: ۷۹۹۴
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱
خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالا‌های اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالا‌های اساسی نیست.

جلسه ستاد تنظیم بازار عصر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت بازار و ذخایر کالا‌های اساسی ارائه شد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از دولت، محمد مخبر در این جلسه با اشاره به گزارش‌های وزرای صمت و جهاد کشاورزی از میزان ذخایر کالا‌های اساسی گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالا‌های اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالا‌های اساسی نیست.

معاون اول رییس جمهور: هیچ مشکلی در فراوانی و ذخایر کالا‌های اساسی در کشور وجود ندارد

معاون اول رییس جمهور افزود: با تلاش‌های جدی دولت، دغدغه‌ای برای تأمین نیاز‌های مردم کشور وجود ندارد و با وجود اینکه امروز شاهد کمبود کالا‌های اساسی و گرانی در برخی کشور‌ها هستیم، مردم ایران دغدغه‌ای در خصوص فراوانی کالا ندارند.

وزرای صمت و جهاد کشاورزی نیز در این جلسه از حل مشکلات تأمین و توزیع اقلام مورد نیاز مردم نظیر روغن، مرغ و تخم مرغ خبر دادند و گزارشی از برنامه ریزی و پیش بینی‌های لازم برای جوجه ریزی و تأمین مرغ و تخم مرغ در ماه‌های آتی ارائه کردند.

وزیر کشور نیز گزارشی از بررسی مشکلات برخی نانوایی‌ها و مذاکره با اتحادیه نانوایان ارائه کرد و از اتخاذ راهکار‌های مناسب برای رفع مشکلات نانوایان و مرتفع شدن تشکیل صف در نانوایی‌ها خبر داد.

رییس سازمان تعزیرات نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از روند رسیدگی به پرونده‌های گرانفروشی و احتکار در روز‌های اخیر پرداخت و گفت: با تشدید نظارت و بازرسی ها، به دنبال رعایت ضوابط قیمت گذاری از سوی تولید کنندگان و پیشگیری از بروز تخلفاتی نظیر گرانفروشی و احتکار هستیم.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر