کد خبر: ۸۴۴۸
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸
اجاره بها نباید خارج از عرف که ۲۵ درصد در کلان شهر و ۲۰ درصد در سایر شهر‌ها است، افزایش یابد.

وزیر کشور از استانداران سراسر کشور خواست با نظارت دقیق میدانی، مدیریت لازم را در کنترل قیمت‌ها داشته باشند و گفت: جامعه نباید احساس کند فضای بازار رها شده است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از وزارت کشور، احمد وحیدی در نشست عنوان جلسه بررسی مسائل و مشکلات مربوط به تنطیم بازار که با حضور استانداران سراسر کشور و چند تن از وزرا در وزارت کشور برگزار شد، این مطلب را مطرح کرد.

وی حذف ارز ترجیحی را برای توسعه اقتصادی کشور ضروری دانست و افزود: با هماهنگی همه دستگاه ها، این اقدام به شکل مناسبی انجام شد. همچنین با برنامه ریزی صحیح و به موقع، تبعات خاص امنیتی در فرایند اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها ایجاد نشد.

وزیر کشور: حذف ارز ترجیحی برای توسعه اقتصادی کشور ضروری بود

وزیر کشور افزود: اقناع افکار عمومی نسبت به ضرورت اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها همچنان ضرورت دارد و باید هر چه بیشتر ابعاد این طرح بزرگ اصلاح اقتصادی، روشن و تبیین شود.

وحیدی با اشاره به تاکید رئیس جمهوری کشور برای کنترل قیمت‌ها و تامین اقلام مورد نیاز مردم از استانداران سراسر کشور خواست با نظارت دقیق میدانی، مدیریت لازم را در کنترل قیمت‌ها داشته باشند.

وی با تاکید بر کنترل قیمت کالا‌ها و اجاره بها خاطرنشان کرد: نباید خارج از عرف که ۲۵ درصد در کلان شهر و ۲۰ درصد در سایر شهر‌ها است، اجاره بها افزایش یابد.

وزیر کشور نظارت مردمی برای کنترل دقیق بازار را ضروری دانست و تصریح کرد: همه دفتر املاک موظف هستند بر این اساس عمل کنند و با متخلفان برخورد می‌شود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر