کد خبر: ۸۹۵۳
۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۶
شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط وزارت اطلاعات شناسایی و تمامی عناصر عملیاتی بازداشت شدند.

وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای تصریح کرد: شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و تمامی عناصر عملیاتی بازداشت شدند.

به گزارش اکوپل نیوز، وزارت اطلاعات در این اطلاعیه افزود: شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی که برای انجام عملیات تروریستی به کشور اعزام شده بودند، پیش از هر اقدام خرابکارانه‌ای توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و کلیّه عناصر عملیاتی بازداشت شدند.

شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی و عناصر عملیاتی بازداشت شدند

در این اطلاعیه آمده است: اعضای این شبکه که از طریق یکی از کشور‌های همسایه با عوامل سازمان جاسوسی - تروریستی موساد در ارتباط بوده و از اقلیم کردستان وارد کشور شده بودند، با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزاتِ عملیاتی و ارتباطی و قوی‌ترین مواد انفجاری، قصد انجام اقدامات خرابکارانه و عملیات تروریستی بی‌سابقه‌ای در برخی نقاط حسّاس و اهدافِ از پیش تعیین شده را داشتند که با عنایات الهی و عملیات چند مرحله‌ای و پیش‌دستانه‌ی مجاهدان گمنام ایران اسلامی جملگیِ آن‌ها به دام افتاده، تسلیحات، مواد انفجاری، تجهیزات فنّی و ارتباطی آن‌ها نیز به طور کامل کشف و ضبط شد.

این اطلاعیه می‌افزاید: با توجه به ادامه‌دار بودن تحقیقات و رصد‌های اطلاعاتی پیرامون هرگونه ارتباط داخلی و خارجی با این تیم تروریستی، اِن‌شاءالله، اطلاعات تکمیلی متعاقباً به استحضار ملّت شریف ایران خواهد رسید.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر