کد خبر: ۸۹۷۵
۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۱
طرح نوین ارائه خدمات ویژه بیمه‌ای به جامعه ناشنوایان و کم شنوایان برای نخستین بار در کشور توسط بیمه ایران به اجرا گذاشته می‌شود.

طرح نوین ارائه خدمات ویژه بیمه‌ای به جامعه ناشنوایان و کم شنوایان برای نخستین بار در کشور توسط بیمه ایران به اجرا گذاشته می‌شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از بیمه ایران، سید محمد ناصر مبرقعی عضو هیات مدیره بیمه ایران در بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی کشور (فاینکس ۲۰۲۲) به تشریح جزییات این ایده استثنایی پرداخت و گفت: با توافقی که با شبکه ملی ناشنوایان ایران صورت گرفته است، به منظور توسعه و ترویج فرهنگ بیمه برای جامعه ناشنوایان و کم شنوایان بزودی تفاهم نامه‌ای در این زمینه به امضای طرفین خواهد رسید.

طرح ارائه خدمات ویژه بیمه‌ای به ناشنوایان برای نخستین بار در کشور توسط بیمه ایران

عضو هیات مدیره بیمه ایران افزود: با تلاش در خور تحسین همکاران بیمه ایران، نرم افزار تصویری ویژه‌ای با زیرنویس طراحی شده است که از طریق مترجم زبان اشاره مفاهیم بیمه ای، انواع رشته‌های بیمه و بیمه نامه‌ها برای افراد ناشنوا و کم شنوا تشریح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه طرح مزبور در چارچوب سیاست‌های مبتنی بر ایفای مسئولیت‌های اجتمایی بیمه ایران از سوی حوزه بازاریابی بیمه ایران برنامه ریزی شده است، افزود: این طرح نوین بیمه‌ای همزمان با هفته جهانی ناشنوایان (۱۹ تا ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲) در سایت رسمی بیمه ایران رونمایی خواهد شد.

گزارش خطا
برچسب ها: بیمه ایران
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر