کد خبر: ۹۰۰۸
۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۵
در سیل شب گذشته در شهرستان فیروزکوه ۱۰ نفر کشته، ۱۶ نفر مفقود و ۱۲ نفر مصدوم شدند.

استاندار تهران از تلاش برای رسیدگی به وضعیت سیل زده فیروزکوه با تمام ظرفیت استان خبر داد و گفت: در سیل شب گذشته در فیروزکوه ۱۰ نفر کشته، ۱۶ نفر مفقود و ۱۲ نفر مصدوم شدند.

به گزارش اکوپل نیوز، محسن منصوری با اشاره به وقوع سیلاب در شهرستان فیروزکوه و خسارات وارده اظهار داشت: سیلاب شب گذشته در منطقه حبله رود شهرستان فیروزکوه در روستا‌های زرین دشت، مزداران و آتشان، ۱۰ کشته، ۱۶ مفقودی و ۱۲ مصدوم داشت.

وی با بیان اینکه اولویت کشف وضعیت مفقودین است، ادامه داد: خوشبختانه ۱۰ نفر از مصدومان به صورت سرپایی درمان و ۲ نفر به بیمارستان منتقل شدند.

استاندار تهران: سیل در فیروزکوه ۱۰ کشته، ۱۶ مفقود و ۱۲ مصدوم برجای گذاشت

استاندار تهران عنوان کرد: علت تأخیر امداد‌رسانی در این مناطق بسته شدن راه‌های دسترسی و ترافیک جاده‌ای بود که پس از عادی شدن وضعیت نیرو‌های کمک‌رسان و دستگاه‌های امدادی موفق به خدمات رسانی شدند.

منصوری سپس گفت: تلاش می‌کنیم تا با استفاده از ظرفیت تمامی شهرداری‌ها، دستگاه‌های خدماتی و اجرایی و عوامل امدادی استان و شهرستان‌های استان تهران با بسیج امکانات خدمات رسانی در فیروزکوه بیشتر و سریعتر شود.

وی در مورد وضعیت امامزاده داوود خاطرنشان کرد: رسیدگی به وضعیت سیل امامزاده داوود توسط دستگاه‌ها ادامه دارد و دستگاه‌ها پای کار هستند تا زودتر شرایط به حالت عادی باز گردد.

استاندار تهران تاکید کرد: امروز هم احتمال سیل در نوار شمالی و دامنه جنوبی البرز وجود دارد، از اینرو از مردم تقاضا داریم هشدار‌ها را جدی بگیرند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر