کد خبر: ۹۱۸۰
۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۰
در صورت ورود به وب‌سایت جعلی usdtpky.com و اقدام به برداشت بخشی از تتر موجود در حسابتان، موجودی شما توسط مهاجم، سرقت شود.

پلیس فتا اعلام کرد در صورت ورود به وب‌سایت جعلی usdtpky.com و اقدام به برداشت بخشی از تتر موجود در حسابتان، موجودی شما توسط مهاجم، سرقت شود.

به گزارش اکوپل نیوز، روابط عمومی پلیس فتا اعلام کرد: اخیرا پیامک‌هایی جعلی مبنی بر به‌روزرسانی حساب کاربری یک پلتفرم معاملاتی رمزارز، به برخی از کاربران ایرانی ارسال شده، که شناسه و رمز عبور ورود به پلتفرم، به همراه موجودی حساب (تقریبا ۲۰۰ هزار دلار) در آن ذکر شده است.

سایت usdtpky.com جعلی است؛ مراقب باشید

در ابتدا به‌نظر می‌رسد که حساب کاربری شخصی به نام «ریحان» به‌روزرسانی شده و اطلاعات ورود جدید وی، به اشتباه به شماره‌ی شما ارسال شده است.

حال در صورت مراجعه و ورود به وب‌سایت جعلی usdtpky.com و اقدام به برداشت بخشی از تتر موجود در حساب، ممکن است موجودی قربانی در کیف پولی که قصد انتقال تتر از این حساب جعلی به آن را داشته، توسط مهاجم سرقت شود.

توجه داشته باشید که این روش کلاهبرداری در بین کاربران ایرانی زیاد شده و مهاجمان با ارسال پیام‌های مشابه در پیام‌رسان‌های مختلف، قصد سرقت موجودی رمزارز شما را دارند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر