کد خبر: ۹۲۲۹
۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
خودکشی یک زندانی زن نه تنها کذب است، بلکه با تبدیل قرار بازداشت این زندانی، مقدمات آزادی وی نیز فراهم شده است.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی، ادعا‌های برخی از رسانه‌های معاند مبنی بر خودکشی یک زندانی زن در زندان ارومیه را تکذیب کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، صبح امروز بی‌بی‌سی فارسی و برخی رسانه‌های ضد انقلاب، در ادامه خبرسازی‌های جعلی، مدعی شدند یک زندانی زن در زندان اورمیه اقدام به خودکشی کرده است.

این رسانه‌ها با استناد به منابع مجهول، در این خبر کذب به داستان سرایی نیز پرداخته و جزییاتی از ماجرایی که هرگز اتفاق نیفتاده را تشریح کردند.

خودکشی یک زندانی زن در زندان ارومیه تکذیب شد

این ادعا‌ها در حالی مطرح شد که خبر مورد اشاره نه تنها کذب است، بلکه با تبدیل قرار بازداشت این زندانی، مقدمات آزادی وی نیز فراهم شده است.

در همین رابطه ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی، ادعا‌های مطرح شده درخصوص این زندانی زن را تکذیب کرد و گفت: هفته گذشته در بازدیدی که از زندان ارومیه داشتم، با این زندانی نیز به صورت مستقیم گفتگو کردم.

وی با بیان اینکه خبر خودکشی زندانی از اساس کذب است، تاکید کرد: قرار بازداشت وی به وثیقه تبدیل شده است و در صورت معرفی وثیقه امکان آزادی وی فراهم خواهد بود.

گفتنی است، پیش‌تر نیز رسانه‌های ضدانقلاب با اهداف و اغراض مشخص، دروغ‌ها و اکاذیبی را در خصوص وضعیت زندانیان منتشر کرده بودند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر