کد خبر: ۹۲۵۸
۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
حوالی ساعت هفت صبح امروز ۳۰ مردادماه درپی تیراندازی به یک مرد ۸۵ ساله به نام «دکتر علی محفوظی» در سعادت آباد وی جان خود را از دست داد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از قتل مرد ۸۵ ساله (دکتر علی محفوظی رئیس اسبق سازمان پزشکی قانونی کشور) در سعادت آباد خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز، سرهنگ علی ولیپور گودرزی درباره جزئیات این حادثه گفت: حوالی ساعت هفت صبح امروز یک مورد اقدام به تیراندازی در محله سعادت آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله تیمی از ماموران در محل حاضر شده و مشاهده کردند که فردی حدودا ۸۵ ساله در مقابل در خانه خود مورد سوءقصد با سلاح گرم قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه متاسفانه این فرد درپی شدت آسیب دیدگی جان خود را از دست داد، گفت: با مرگ این فرد، تیمی ویژه از ماموران پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرارداده و در نخستین گام سرنخ‌هایی در این پرونده به دست آورده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ هویت مقتول را دکتر «علی محفوظی» اعلام کرد و گفت: این فرد در سال‌های اخیر در بخش خصوصی فعالیت داشته است.

ولیپور گودرزی با تاکید بر اینکه تلاش برای دستگیری عاملان این حادثه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: اخبار تکمیلی در خصوص این جنایت اعلام خواهد شد.

تکمیلی

به گزارش اکوپل نیوز، علی محفوظی رئیس اسبق سازمان پزشکی قانونی کشور برادر آیت الله حاج شیخ عباس محفوظی است.

گزارش خطا
برچسب ها: قتل پلیس
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر