کد خبر: ۹۴۵۶
۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۲
سعید محمد از موافقت هیات رئیسه و اعضای کمیسیون برای معرفی نشان تجاری واحد برای جهان تشیع و صادارت محصولات تولیدی به کشور‌های عضو مجمع تحت برند واحد خبر داد.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، با حضور در هفتمین اجلاس مجمع عمومی اهل بیت (ع)، ضمن معرفی ظرفیت‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به تبیین و تشریح قوانین، مقررات، اهداف و کارکرد‌های مناطق و نقش آن‌ها در همگرایی محبان اهل بیت (ع) پرداخت.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از فرینا، سعید محمد در جمع سرمایه گذاران، بازرگانان، خیرین و متخصصان حوزه‌های اقتصادی کشور‌های مختلف در کمیسیون اقتصادی مجمع عمومی اهل بیت (ع) که امروز در هتل آزادی تهران برگزار شد، ضمن معرفی فرصت ها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های متعدد اقتصادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، پیشنهادات اجرایی و عملیاتی به خیرین ارائه داد و افزود: معرفی نشان تجاری واحد برای جهان تشیع، صادارت محصولات تولیدی به کشور‌های عضو مجمع تحت برند واحد، تاسیس صندوق سرمایه گذاری مجمع با سرمایه گذاری‌های مردمی، سرمایه گذاری در حوزه‌های تولیدی و تجاری، ایجاد کارگروه‌ها و تشکل‌های اقتصادی از جمله پیشنهادات اجرایی و عملیاتی است که می‌توان با تعامل و همکاری هم در جهت توسعه اقتصادی مناطق استفاده کنیم.

پیشگامی مناطق آزاد در ایجاد یک نشان تجاری واحد میان کشور‌های جهان تشیع

وی ادامه داد: این پیشنهادات مورد موافقت هیات رئیسه و اعضای کمیسیون قرار گرفته و مقرر است طی یک ماه آتی با هماهنگی دبیرخانه شورایعالی اجرایی شود.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی در پایان این نشست از اعضای کمیسیون دعوت کرد از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به ویژه منطقه آزاد کیش بازدید به عمل آورند و از نزدیک با فرصت‌های سرمایه گذاری در این مناطق آشنا شوند و در اجلاس آتی سرمایه گذاران کشور‌های اسلامی که در ایران برگزار خواهد شد شرکت نمایند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر