کد خبر: ۹۴۶۱
۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸
مدیرعامل بانک مسکن:
از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۲ هزار و ۹۹۱ میلیارد تومان تسهیلات نوسازی به ۱۱ هزار و ۴۸۳ واحد توسط بانک مسکن پرداخت شد.

مدیرعامل بانک مسکن از انعقاد قرارداد بیش از ۴ هزار و ۸۹۰ میلیارد تومان تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده خبر داد و گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۲ هزار و ۹۹۱ میلیارد تومان تسهیلات نوسازی به ۱۱ هزار و ۴۸۳ واحد توسط بانک مسکن پرداخت شد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود شایان در خصوص میزان ارایه تسهیلات نوسازی به متقاضیان در بافت‌های فرسوده توضیح داد: از ابتدای اجرای طرح نوسازی از سال ۱۳۹۸ تاکنون در مجموع ۳۵ هزار و ۵۲۰ نفر متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده بودند که به بانک معرفی شدند تاکنون بانک با ۳۴ هزار و ۸۶۹ واحد به مبلغ ۴ هزار و ۸۹۰ میلیاردتومان قرارداد منعقد کرده است.

۴ هزار و ۸۹۰ میلیارد تومان تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده پرداخت شد

مدیرعامل بانک مسکن میزان ارایه تسهیلات نوسازی را از ابتدای دولت سیزدهم نیز اعلام کرد و توضیح داد: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۱۱ هزار و ۵۶۳ نفر متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده به بانک مسکن معرفی شد که بانک تاکنون با ۱۱ هزار و ۴۸۳ واحد برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کرده است.

شایان رقم قرارداد منعقد شده از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون را ۲ هزار و ۹۹۱ میلیاردتومان عنوان کرد.

وی یادآور شد: از سال ۱۳۹۸ تا پایان مردادماه ۱۴۰۰ نیز تعداد ۲۳ هزار و ۹۷۵ نفر برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند که بانک طی این مدت با ۲۳ هزار و ۳۸۶ واحد قرارداد منعقد کرد و یکهزار و ۸۹۸ میلیارد تومان تسهیلات به این تعداد از متقاضی در مدت اعلام شده پرداخت شد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر